Ihor Charatin - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Charatin: Czuliśmy wsparcie naszych kibiców

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

- Wiedzieliśmy, jak ważny dla kibiców jest ten mecz. Trener nam powiedział, jaka atmosfera nas czeka, że będzie pełny stadion. Przygotowaliśmy się na to - powiedział po spotkaniu pomocnik Legii, Igor Charatin.

- Czuliśmy wsparcie naszych kibiców. Atmosfera była bardzo dobra. To było ważne zwycięstwo, szczególnie, że "derbowe". To krok w dobrym kierunku. Czuję, że możemy być jeszcze lepsi, ale najważniejsze, że zdobyliśmy dziś ważne 3 punkty.

- Futbol nie jest łatwy, czasami dwie połowy wyglądają inaczej i wszystko się zmienia. Rezultat jest jednak dziś na pierwszym miejscu. Jestem szczęśliwy że wygraliśmy.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Dimas - 13.08.2022 / 09:21, *.info.pl

Czepiacie się chłopa - mecz w jego wykonaniu solidny, ból 4 liter w Łodzi dla nich to derby Polski więc niech mają radość :)

odpowiedz
Kermit - 13.08.2022 / 08:59, *.chello.pl

Derby mu się pomieszały z klasykiem. Ale oprócz tego jest ok.

odpowiedz
Bufet (L) - 13.08.2022 / 06:20, *.com.pl

Co Wy za bzdury wypisujecie o tych Derbach Polski.
Tak, derby Polski to były, owszem. Jak Widzew i Legia trzęsły Polką ligą, jak Dziekan wrócił do Warszawy, jak obie drużyny to były zespoły przed którymi wszyscy klękali na kolana.
Tak było. Jakieś trzydzieści lat temu.

odpowiedz
kocur71 - 13.08.2022 / 09:12, *.aster.pl

@Bufet (L): chyba 40 lat temu , Dziekanowski przechodził do Legii w 1985 roku

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 13.08.2022 / 12:01, *.plus.pl

@Bufet (L):

Następny gamoń od "kiedyś to było kurde nie to co teraz"

odpowiedz
(L) eon - 13.08.2022 / 14:49, *.net.pl

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze: A ty gamoniu to nie wiesz że kiedyś narodowa była czołówką światową i w Legii grała "śmietanka" tej kadry ? Ty może jeszcze byłeś w worku , ale jeszcze spora część kibiców LEGII to pamięta. Taka jest różnica.

odpowiedz
Bufet (L) - 14.08.2022 / 07:24, *.com.pl

@kocur71:
… parz Pan jak ten czas leci.

odpowiedz
reckLess - 13.08.2022 / 00:33, *.chello.pl

A jak Ukraińcowi albo Szwedowi zakomunikować wagę meczu z zespołem grzebiącym się w fekaliach regionalnej piłki przez tyle lat....niech se myślą że to derby byle ścisnęło rowy i traktowali swoje obowiązki z należytym profesjonalizmem.

odpowiedz
zduneq - 13.08.2022 / 09:48, *.inetia.pl

@reckLess: jak bardzo prosto.Pytasz się:między jakimi drużynami w Szwecji/Ukrainie jest najważniejszy mecz w sezonie?Po odpowiedzi mówisz, że to jest polski odpowiednik i trzeba zapie...alać na 120% bo przegrana nie wchodzi w grę.

odpowiedz
L... - 13.08.2022 / 00:20, *.plus.pl

TEN MECZ TO NIE BYLY DERBY. Derby dotyczą meczu dwóch drużyn z jednego miasta lub regionu.
Mecze Legii z Widzewem czy z Lechem to KLASYKI. A nie żadne derby. Gratuluję zwycięstwa i cieszę się.

odpowiedz
Pusia - 13.08.2022 / 06:09, *.vectranet.pl

@L...: to były Derby Polski

odpowiedz
Marcin - 13.08.2022 / 00:18, *.174.29

Jaki „derbowy”????

odpowiedz
Pusia - 13.08.2022 / 06:08, *.vectranet.pl

@Marcin: Derby Polski

odpowiedz
yyy - 13.08.2022 / 08:58, *.centertel.pl

@Pusia: a w derbach świata kto by grał?

odpowiedz
Ktosiek - 13.08.2022 / 09:20, *.play-internet.pl

@yyy: Legia - Barcelona

odpowiedz