fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-2 Górnik Zabrze

Waleczni do końca

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia zremisowała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze w piątkowym meczu Ekstraklasy. Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Gospodarze przegrywali już różnicą dwóch goli, jednak w samej końcówce udało im się odwrócić losy starcia, strzelając dwa gole. Do siatki rywali trafili Josue oraz Lindsay Rose.

Spotkanie odważnie rozpoczęli piłkarze Górnika. Już w 4. minucie gry bliski gola był Piotr Krawczyk, który zamykał akcję po dośrodkowaniu z lewej strony. Goście z każdą kolejną minutą pokazywali, że nie zamierzają na Łazienkowskiej się bronić. Podopieczni Bartoscha Gaula ochoczo atakowali, kilkukrotnie sprawiając kłopoty defensorom ze stolicy. Legioniści zdołali odegrać się w pierwszej odsłonie dwukrotnie. Za pierwszym razem strzał Josue przeleciał obok lewego słupka, a potem nieco zdecydowania zabrakło Pawłowi Wszołkowi. Pomocnik dostał dobre dogranie ze środka pola, jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

Ataki Górnika przyniosła efekt w 26. minucie. Wówczas dokładnie z rzutu wolnego dośrodkował Erik Janza, a z najbliższej odległości Kacpra Tobiasza głową pokonał Aleksander Paluszek. Wydaje się, że lekki błąd w tej sytuacji popełnił golkiper gospodarzy, który mógł wyjść do tej wrzutki, aby ją wypiąstkować. Zabrzanie cały czas napierali. Nawet pomimo wyjścia na prowadzenie atakowali przeciwników wysokim pressingiem, nie dając im ani chwili oddechu. W 36. minucie Tobiasz uratował Legię przed stratą drugiego gola. Bramkarz wygrał pojedynek sam na sam z Robertem Dadokiem. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Do szatni drużyny zeszły przy, niestety, zasłużonym prowadzeniu Górnika.

Kilka minut po przerwie szansę na doprowadzenie do remisu miał Josue. Portugalczyk przymierzył z rzutu wolnego, ale piłka nieco zbyt mocno odkręcała się od bramki. Legioniści starali się być bardziej aktywni na połowie przeciwnika niż przed przerwą, jednak nic z tego nie wynikało. W 54. minucie Górnik podwyższył prowadzenie w tym meczu. Wyjątkowo niefrasobliwie zachowała się wówczas obrona Legii, a szczególnie Filip Mladenović, który... podał piłkę wprost do Piotra Krawczyka. Pomocnik gości nie zastanawiał się długo i huknął lewą nogą z półwoleja, nie dając większych szans Tobiaszowi na skuteczną obronę. Już za moment legioniści mogli strzelić gola kontaktowego. Z dystansu huknął Josue i bardzo dobrze na linii zachował się Daniel Bielica. Mecz był bardzo dynamiczny i akcje oglądaliśmy raz pod jedną a raz pod drugą bramką. Po godzinie gry ponownie duży błąd popełnił Mladenović, który zbyt lekko podawał do Tobiasza. Na całe szczęście minimalnie spóźniony był czekający na błąd Szymon Włodarczyk.

W 67. minucie po raz pierwszy po powrocie do Legii dał o sobie znać Carlitos. Hiszpan kopnął piłkę zza pola karnego, jednak spokojnie interweniował Bielica. Chwilę później główkował Muci i tym razem futbolówka trafiła w górną część poprzeczki. Niestety, czas biegł, a obraz gry nie zmieniał się. Górnik nadal był stroną przeważająca i spokojnie kontrolował nieudolne poczynania Legii. W 81. minucie arbiter po analizie VAR, przyznał Legii rzut karny za przewinienie Richarda Jensena na Arturze Jędrzejczyku. Do wykonania jedenastki podszedł Josue i mocnym strzałem pokonał Daniela Bielicę. Legioniści rzucili się do odrabiania strat i już niebawem okazję do przywitania się z kibicami miał Carlitos. Hiszpan przymierzył z rzutu wolnego i ponownie znowu świetnie interweniował bramkarz Gornika. W ostatnich minutach Legia zaciekle walczyła o remis. Ostatecznie w doliczonym czasie gry do siatki trafił Lindsay Rose, wykorzystując dogranie od Filipa Mladenovicia!


Ekstraklasa
6. kolejka
#LEGGÓR
23210
Warszawa
19.08.2022
20:30
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Legia Warszawa
2-2
Górnik Zabrze
83' Josue (k)
90+2' Rose
(0-1)
Paluszek 26'
Krawczyk 55'
1 Kacper Tobiasz
6 Mattias Johansson 46'
29 Lindsay Rose
55 Artur Jędrzejczyk
25 Filip Mladenović
14 Ihor Charatin 46'
13 Paweł Wszołek 86'
27 Josue
67 Bartosz Kapustka 73'
28 Makana Baku 61'
20 Ernest Muci
31 Cezary Miszta
5 Yuri Ribeiro
8 Rafał Augustyniak 46'
11 Robert Pich 73'
18 Patryk Sokołowski
19 Carlitos 61'
39 Maciej Rosołek 86'
86 Igor Strzałek
99 Bartosz Slisz 46'
Daniel Bielica 1
70' Aleksander Paluszek 4
Rafał Janicki 26
Richard Jensen 3
70' Paweł Olkowski 16
30' Jonatan Kotzke 25
Jules Mvondo 23
Erik Janża 64
Piotr Krawczyk 21
Mateusz Cholewiak 11
43' Robert Dadok 96
Paweł Sokół 31
30' Krzysztof Kubica 6
Dani Pacheco 7
Lukas Podolski 10
70' Norbert Wojtuszek 15
Robin Kamber 17
43' Szymon Włodarczyk 20
Dariusz Stalmach 22
70' Jakub Szymański 77
Trener: Kosta Runjaić
Asystent trenera: Aleksandar Rogić
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Bartosz Kot
Trener: Bartosch Gaul
Asystent trenera: Simon Pesch
Kierownik drużyny: Krzysztof Skutnik
Lekarz: Zbigniew Kwiatkowski
Masażyści: Bartłomiej Spałek
Sędziowie
Główny: Łukasz Kuźma
Asystent: Radosław Siejka
Asystent: Piotr Podbielski
Techniczny: Łukasz Karski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (135)

+dodaj komentarz
zapierdalać inaczej won!z!LEGII! - 21.08.2022 / 23:34, *.120.80

PISZE OD LAT, TU POPROSTU WOJSKOWY TRENER OD WF I DYSCYPLINY, TAKI Z CZERWONYCH BERETÓW I NO COMMENTS PLEASE...

odpowiedz
(L) eon - 21.08.2022 / 13:26, *.inetia.pl

Jacy waleczni? Gdyby tytuł był "Jak kurnik spieprzył sobie wygrany mecz" to by było bardziej adekwatne do sytuacji. Ten brak walki przez 70 - 90 % czasu to jakaś epidemia od dłuższego czasu.Jak przeciwnik nie daje się zdominować od początku, to następuje odpuszczenie, a co tam , kasa leci i tak.

odpowiedz
Andrzej(L) - 21.08.2022 / 12:12, *.play-internet.pl

Nieudolni do konca

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2022 / 08:10, *.play-internet.pl

Zaczynają grać,tak jak już kiedyś grali.Przez 70 minut kopią piłkę z palcem w dupie,żeby w ostatnich 20 rzucić się do odrabiania strat.Oczywiście często brakowało czasu na ich odrobienie,ale......wrażenie,że "grali do końca" poszło w eter,a tak naprawdę,to grali tylko ostatnie 20 min.A co do bramek straconych,oraz "setek" niewykorzystanych przez Zabrskich,to sam nie wiem,co o tym myśleć.Nie posądzam naszych o celowe działanie,ale też nie jestem w stanie uwierzyć,że takie proste błedy popełniane są "niechcący".Co mecz przekonuję się,dlaczego oni grają w naszej lidze,a nie na tzw zachodzie.Tam taki "Wszołi" jak by po meczu "zażartował",że najlepiej na boisku w jego wykonaniu wygladał kolor włosów,to już by u niemiaszków piłki długo nie pokopał.A u nas "qrva zbawca i bohater"A przecież cały ten cyrk z jego odejściem/powrotem,to taka P.R.owa zagrywka,co by "ciemny lud" ogłupić.mioduski "odstawił numer życia" i zrobił "transfer bez transeru",a ludki się mało nie posrali z radości(chociaż kto wie,może coś komuś się ulało),że taki "pan piłkarz zaszczycił nas chęcią gry w Legii" Cała nadzieja w Carlitosie,że akurat Jemu będzie się chciało jeszcze trochę pograć na swoim-solidnym poziomie,a nie "wtopi się w tłum".Pożyjemy-zobaczymy.

odpowiedz
Micha(L) - 21.08.2022 / 01:28, *.chello.pl

@zapier...Lać !: TERAZ wygrana z Radomiakiem!!! Czekamy;)

odpowiedz
zapierdaLać - 21.08.2022 / 02:37, *.20.110

@Micha(L): zapirdaLać cały sezon a MISTRZ POLSKI ! BĘDZIE W WARSZAWIE!

odpowiedz
Micha(L) - 20.08.2022 / 23:39, *.chello.pl

Legia Walcząca!!! Tego chcemy w każdym meczu!

odpowiedz
zapie...aLać ! - 21.08.2022 / 00:25, *.20.110

@Micha(L): TyLe co zarabiają i tak wolno sie uczą grają myślą tu jednak nie super piłkarze a super trenera czas mr Mioduski pomału szukać tu twoje wizje akademi zostaw akademi bo wyszedleś z kręgu i akademia zipie a drużyna czuje ciśnienie to nie ta droga zestresowani wszyascy tańczyć z kibicami niepotrafia po meczu oj bardzo zmęczeni stali jak durnie, chodż na chwile ech piłkarzyki///

odpowiedz
Micha(L) - 21.08.2022 / 01:26, *.chello.pl

@Micha(L): BRAWO LEGIA!!!!!!
p.s. adwersarze: błagam;) kibicujcie swoim ...(K).....lubom, a Nam dajcie spokój, dziękuję.
T Y ( L ) K O L E EG I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
MUSZĄ POPROSTU zapier...aLać! - 20.08.2022 / 21:49, *.20.110

DALEJ TO NIE TA SUPER LEGIA. ALE NIC.. MUUSZĄĄ POPROSTU WIĘCEJ ZAPIER..Ć

odpowiedz
bronek49 - 20.08.2022 / 18:03, *.chello.pl

o jakiej waleczności pisze ten dziennikarzyna w pierwszej połowie to Legioniści stali w miejscu Górnik ich stłamsił aż przykro było patrzeć jak taka doświadczona drużyna jak Legia która tym składem gra już drugi rok i grają w niej doświadczeni piłkarze którzy mają po 30 lat i więcej tylko dwóch zawodników Tobiasz i Musi są młodzi i w drugiej połowie nic się nie zmieniło do czasu kiedy wszedł na boisko Carlitos wtedy dopiero zaczeli walczyć a to za mało miały być dwie równe na dobrym poziomie połówki i były do do 60 minuty równe ale na bardzo słabym poziomie w wykonaniu Legii

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2022 / 16:09, *.chello.pl

To, że w takim meczu udało się uratować remis można (i należy) zapisać drużynie na plus. Do karnego nie było żadnych przesłanek na jakąkolwiek zdobycz. Z pewnością pewien impuls dał Carlitos. To powinno być naprawdę mega wzmocnienie jak na naszą sytuację. Dobra reakcja Kosty, widać że nie przyzwyczaja się do nazwisk.

Ale problemy zostaną. Głównie w obronie, ale o tym trąbię od roku. Mamy słabych obrońców. Może jak wróci Majk i stworzy duet z Augustyniakiem coś sie polepszy.

I jeszcze jedno. Odpuszczenie zawodnika Górnika przez Josue przy bramce na 0:2 jest karygodne.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 16:25, *.orange.pl

@Wolfik: Jeżeli chodzi o Josue, to cały czas mam mieszane uczucia...Jeżeli patrzeć na temat w kontekście innych zawodników, którzy obecnie są w Legii, to może i to jest przyzwoity gracz, ale...(wiadomo, o co chodzi z tymi innymi). Natomiast od wczoraj, wraca do mnie inny temat. Cały czas słyszymy, jakie to bomby wali na treningach, w okna. Tymczasem wczoraj wykonawcą wolnego był Carlitos...I mało brakowało, żeby strzelił bramę. Od dawna wiadomo, że są zawodnicy, którzy na treningach potrafią lewą nogą drapać się po prawym uchu, a prawą strzelić bramkę lub odwrotnie. Ale w meczu, potrafia jedynie drapać się ręką po uchu...Nie będę analizował, z czego to wynika, bo szkoda czasu. Futbol w naszych czasach jest oparty na dwóch parametrach: kondycji i szybkiej grze, gdy do tego dojdzie technika, jest super. Ale wyjść trzeba od tych 2 pierwszych rzeczy, inaczej nawet najlepszy technik nie da rady...Oczywiście jest jeszcze taktyka - odpowiednie ustawienie zespołu pod przeciwnika, ale to inna bajka...
Tymczasem Wisła Płock prowadzi 2-0 z Koroną...

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2022 / 16:32, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: to jest przywoity gracz jak na naszą ligę. I tylko naszą, bo gra jakbyśmy byli w latach 90-tych. Wolno. Ostatnio oglądałem mecz z mistrzostw w Hiszpanii: Włochy-Brazylia. Mecz fajny, ale jak oni tam wolno grali w porównaniu do czasów dzisiejszych.

Poza tym za łatwo "odjeżdża" mu głowa. Gereralnie, jak idzie to idzie, ale jak nie idzie to on impulsu do walki nie da. Co innego Carlitos :).

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 16:38, *.orange.pl

@Wolfik: Carlitos jest the best. Mam nadzieję, że Runaić odpowiednio poukłada pomoc, żeby miał z kim grać. Oczywiście cały czas wiem, że z tą kadrą, będzie ciężko. Ale może ktoś jeszcze przyjdzie, albo w zimie nastąpią kolejne zmiany. Ale cały czas czekam na tę jedna, najważniejszą...

odpowiedz
(L) - 20.08.2022 / 16:06, *..

...A powinni być od początku.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 15:44, *.orange.pl

Coraz częściej żałuję, że do Legii nie trafił Leszek Ojrzyński. On i Ppaszun, to ludzie stąd. Ale filozofia polega na tym, ze szukamy wszędzie, tylko nie blisko domu. To świadczy o tym, że nie wiemy, kogo szukamy. Sprowadzamy kogoś, bo gdzieś tam, ktoś tam coś zrobił. Wiem, że ciągle piszę o tym samym, ale serce krwawi. Gdy wczoraj zobaczyłem Dariusza i jego minę, to pomyślałem - zrobiłeś chłopie z klubu dziadostwo i teraz oczekujesz, żeby ktoś to wszystko wyprostuje w ciągu kilku miesięcy. I to z taką zgrają (oprócz kilku wyjątków), źle dobranych kopaczy. To świadczy o człowieku...Dzień, w którym odejdzisz pan z klubu, będę świętował tydzień...

odpowiedz
quick - 20.08.2022 / 15:54, *.chello.pl

@Leśny Dziadek:
Ojrzyński pokazal jakim jest ograniczonym trnerem. U niego tylko ostra walka łamana na brutalną zero taktyki. To jest trener max na 1 lige

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 16:15, *.orange.pl

@quick: Wiem jedno - nie ma biegania, nie ma wyników. Może i masz rację, tego na razie się nie dowiemy. Ale wiem, że klub jest prowadzony w przepaść, a przewodnikiem jest ślepiec...
Na chwilę, jakimś cudem skręciliśmy i idziemy wzdłuż krawędzi...

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2022 / 16:25, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Kolego, daj już spokój z tym Papszunem. Mioduski odegrał ściemę roku, wszak wiadomo było od początku, że nie ma szans na "wyjęcie" trenera z Częstochowy. Facet na milion euro na transfery, o czym w ogóle pisać?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 16:28, *.orange.pl

@Wolfik: Spoko, napisałem tylko hipotetycznie:) Jako przykład, że nie ma żadnej koncepcji, a co wiecej jest antykoncepcja...

odpowiedz
Wolfik - 20.08.2022 / 16:33, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: Antykoncepcji chyba też niewiele :).

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 16:39, *.orange.pl

@Wolfik: No niestety, patrząc od tej"strony", to fakt:))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 15:33, *.orange.pl

Oglądam obecnie Wisła Płock - Korona Kielce, chłopaki zapier. po całym boisku. Jeżeli nie wyjdziemy od doskonałego przygotowania fizycznego, to nie mamy czego szukać. Nie tylko w Europie, ale i w polskiej lidze.

odpowiedz
Meter - 20.08.2022 / 15:13, *.t-mobile.pl

Wyczyny boiskowe mladena to myślę że nawet jego zaskakują...Wolny,anemiczny,za takie "kluczowe"babole to rezerwy na minimum miesiąc.Najgorsze że ten stan trwa już miesiące...Do machania łapami na rywala czy sędziego,dorzucił kolegów z drużyny.To tykająca bomba,która za chwilę wyłapie niejednáczerwień.To najgorszy nasz zawodnik..mimo że gra u nas..nie moge patrzeć juz na ten cyrk ,ktory odstawia...Koncz waść,wstydu oszczędź...

odpowiedz
***** PO - 20.08.2022 / 14:26, *.t-mobile.pl

Tobiasz do rezerw ,fatalnie broni podobny poziom do Miszty

odpowiedz
artic - 21.08.2022 / 08:13, *.t-mobile.pl

@***** PO: Tobiasz powiadasz ze nie wyszedl do dosrodkowania po ktorym padla bramka moze i bład ale potem 4 lub 5 udanych interwencji i to konkrtentych! On nam zremisowal mecz a Ty go do rezerw wysyłasz????

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2022 / 10:34, *.play-internet.pl

@***** PO: A mecz oglądałeś,czy tylko wynik znasz?.Zobacz,jak się zachowywali obrońcy przy pierwszej bramce.ŻADEN Z NICH QRVA NIE WYSKOCZYŁ DO DOŚRODKOWANIA......Tobiasza bym tu raczej nie winił.Poza tym,jest zdecydowanie lepszy niż np Miszta,bo przede wszystkim ma właściwie w każdym meczu "jakąś spektakularną interwencję",czego zdecydowanie Czarkowi brakowało,bo bronił tylko to co musiał,a i to nie zawsze......Apeluję do tu piszących.NIE TRAKTUJCIE TEGO FORUM JAKO POTWIERDZENIE ZASADY,ŻE NIE ZNAM SIĘ,ALE SIĘ WYPOWIEM

odpowiedz
Hiszpan - 20.08.2022 / 14:04, *.telnaptelecom.pl

Kolejny gol wpada po głowie z bliska. Piętą acchilesowa Tobiego?

odpowiedz
tonton - 20.08.2022 / 14:04, *.207.10

Najgorszy mecz Legii licząc nawet te z poprzedniego sezonu.
Każdy gracz miał KAŻDE zagranie złe. Niektórzy poniżej jakiejkolwiek krytyki (Mladen). Dno i metr mułu. Remis na totalnym farcie.
Najgorsze, że górnik grał jakiś totalny piach

odpowiedz
olew - 20.08.2022 / 13:51, *.vectranet.pl

Legia-Górnik to mecz numer 1 w lidze, od zawsze i na zawsze. Dziś obejrzałem w telewizorni. Górnik dobrze grał. Z trybun to tak nie wyglądało. Ale mieliśmy w bramce Giganta. Jak On bronił ! Brawo Tobiasz ! Fajnie, że Legia jest waleczna, szkoda , że jeszcze zbyt miękka. Ruszyło się z frekwencją, choć ciągle łysiny. LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
(L) - 20.08.2022 / 15:58, *..

@olew: Waleczna? Czlowieku,Ty oglądałeś cały mecz,czy tylko ostatnie minuty?
Ostatnie,co można powiedzieć o tych nygusach w koszulkach Legii,to to,że są waleczni.

odpowiedz
WoLa - 20.08.2022 / 13:29, *.centertel.pl

Śpisz do rezerw a najlepiej to do rezerw innego klubu.

odpowiedz
Autor - 20.08.2022 / 21:23, *.vectranet.pl

@WoLa: do rezerwy :-) swoje w CWKS już odsłużył

odpowiedz
Darek - 20.08.2022 / 13:13, *.chello.pl

Słowo klucz po tym meczu to gówno.
Graliśmy z gównem w wiadrze i taka też była oprawa(pomysłowa i fajna).Piłkarzyki zagrały gówno co po meczu przyznał trener.Kolejny raz pierwsza połowa przechodzona i bez celnego strzału tak jak w meczu z Piastem.Gówniane tłumaczenia kopaczy po meczu,które znamy na pamieć.
Za wiele się nic nie ruszyło.Od popisów kopaczy oczy puchną.Praktycznie cały mecz byliśmy obsrani i bez pomysłu na grę. Karny też taki z dupy.
Ogólnie szału nie ma.Wynik lepszy niż gra.

odpowiedz
Prion - 20.08.2022 / 13:12, *.interkam.pl

Bramkarz do zmiany...chłopak potrafi wybronić 2 sytuację a później wali babola jak na 0_1 ma łapska powinien wypiastkowac
Wszolek ławka
Charatin ławka
Musi ławka
Johanson ławka
Na duży plus Jedza Carlitos Slisz
Brakuje nam PO i kogoś za Josue i Kapustkę bo obaj graja wielkie gowno

odpowiedz
Kolega po szalu - 20.08.2022 / 21:49, *.plus.pl

@Prion: długa ta ławka musiała by być żeby wszyscy się zmieścili. Pytanie tylko kto za nich? Wszolek - Kastrati ?Skibicki ? Charatin - Slisz? Muci - Rosołek? Pich?

odpowiedz
Urs72 - 20.08.2022 / 12:45, *.t-mobile.pl

Szkoda że nie ma Wieteska oj szkoda , można było na niego liczyć to karniaczek ,czerwona kartka lub somobojek ,pozdro

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.08.2022 / 12:09, *.orange.pl

Ależ mega zmiana Carlitosa. W końcu piłkarz profesjonalista w formie (nowy, a w formie, a nie jak te inne pajace, którym trzeba dawać czas). Była ambicja, była werwa, były umiejętności, jego wejście pociągnęło zespół do odrobienia strat. Tymczasem gdzieś w Chorwacji pewien Sandro...

odpowiedz
Przemek KSG - 20.08.2022 / 11:43, *.net.pl

Właśnie przez takie mecze jak ten wczoraj, nie ma sensu oglądać, chodzić na mecze, emocjonować się tą ligą.

odpowiedz
Legion - 20.08.2022 / 11:24, *.chello.pl

Poważne kluby budują skład od bramkarza. A u nas w ostatnich latach bramkarz to największa olewka, "niech broni któryś młody od nas" i tyle. I tak jak przez lata mieliśmy absolutną czołówką ligi w bramce: Boruc, Fabiański, Kuciak, Mucha, tak teraz od lat (od Majeckiego), jesteśmy tu co najwyżej średniakiem, albo i tego nie (Miszta to nawet nie jest ligowym średniakiem). Jak my mamy coś zrobić nie mając bramkarza, który obrony to co musi i do tego jeszcze kilka interwencji ekstra? Tobiasz wczoraj dwa razy interwencja bardzo dobra, no ale 1. bramka ewidentnie zawalona przez niego. Drugi metr od bramki (albo i mniej) a gość z wrzutki (gdy wiadomo że ona będzie i można się do niej przygotować, bo to nie z żadnej akcji) mu strzela gola. Przecież na piątce to on musi absolutnie dominować. Ja tu niestety widzę jakiś błąd w szkoleniu, bo Miszta w tym elemencie też jest absolutnie katastrofalny. Bramka to jest jednak zbyt poważna pozycja, żeby tam wystawiać młodzieżowca, który póki co nie prezentuje odpowiedniego poziomu i "jakoś to będzie". No nie będzie. Bardzo żałuję, że zamiast Hładuna nie postarano się wykorzystać obecnej sytuacji Strączka w Bordeaux. Zdecydowanie lepszy od Tobiasza i Miszty, a przy tym młody, że można liczyć na sprzedanie go za parę lat.

odpowiedz
axlrose - 20.08.2022 / 12:51, *.tpnet.pl

@Legion: Masz dużo racji. Zawsze uważam, że drużynę buduje się od tyłu. U nas jest z tym słabo, o bramkarzach już wspomniałeś, a ja dodam chimerycznych bocznych obrońców (Mladen i Johanson), szklanego Maika, starzejącego się i często faulującego Jędzę...Rose to taki gigant, że hej, Hanne pominę milczeniem. Ta formacja potrzebuje świeżej krwi, a nie osłabiania (Wieteska).

odpowiedz
:) - 20.08.2022 / 21:51, *.plus.pl

@Legion: szkoła nowego trenera bramkarzy robi swoje:(

odpowiedz
skrzat - 20.08.2022 / 10:56, *.centertel.pl

Czuje ze wszystkie ekipy będą teraz grać z nami wysokim presingiem więc coś z tą formacja trzeba zrobić bo ewidentnie mają problem z wyjsciem ze swojej połowy.pole do popisu dla trenera.Bardzo cenny punkt ale mecz do zapomnienia.Oprawa kozak jak zawsze....

odpowiedz
jarekk - 20.08.2022 / 11:16, *.116.4

@skrzat: Problemem są indywidualne mankamenty grajków. Jak przy przyjęciu piłka jest 30 centymetrów od grajka to coś może zrobić. Jak piłka jest 300 centymetrów od niego to się szarpie, fauluje, traci czas i siły. Taki przykład. To samo z podaniami, kiwką.

odpowiedz
Kiel - 20.08.2022 / 10:54, *.melita.com

Przy 0:2 wyłączyłem i się upiłem. Niepotrzebnie jak widać. Plusem jest to,że zdołaliśmy wyrównać. W poprzednim sezonie chyba tylko z raz udało się odwrócić losy meczu.

odpowiedz
razmi - 20.08.2022 / 09:24, *.chello.pl

Na plus, że udało się wyrównać, szczególnie, że w ostatnich latach takie mecze przegrywaliśmy. Nie zmienia to faktu, że pierwsza połowa to najgorszy występ od długiego czasu.

Na minus brak umiejętności wychodzenia z pressingu. To samo zrobił Widzew, teraz Górnik i jest prawdopodobne, że tak będzie grać z nami większość ekip. Nie rozumiem dlaczego Kosta nie przesunął pomocy niżej przy wyprowadzaniu piłki, kiedy widać było, że obrona sobie nie radzi.

odpowiedz
Wołomin NR - 20.08.2022 / 08:58, *.play-internet.pl

Na YT jest kanał "Asy z Ekstraklasy". Tam są najlepsze "zagrania" z każdego meczu najlepszej z europejskich lig. To Złoto oblane platyną (-;

odpowiedz
(L) - 20.08.2022 / 08:32, *.jmdi.pl

Jak Laguna mówi że wydrukuje to wydrukuje.

odpowiedz
gazza - 20.08.2022 / 07:11, *.centertel.pl

Budowanie druzyny trwa ...Tak wiec nie oczekujcie jeszcze mistrzoskiej gry...
Wszystko jesf ukladane i tedtowane...
Z 0-2 na 2-0 ...tym nalezy sie cieszyc ze maja wpojona walke do konca...

odpowiedz
kuman - 20.08.2022 / 06:59, *.cyfrowypolsat.pl

dno, żenada

odpowiedz
Lemon - 20.08.2022 / 06:53, *.orange.pl

A powinni być waleczni od początku. Znowu strata dwóch ważnych punktów. Chyba Loco celuje w środek tabeli. Tak naprawdę to nie remis - to przegrana.

odpowiedz
e(L)o - 20.08.2022 / 06:47, *.plus.pl

I co? Super bohater carlitos nic nie pomógł

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.08.2022 / 12:13, *.orange.pl

@e(L)o:

No nie wcale.

Gdyby nie on skończyłoby się jak z Cracovią.

odpowiedz
BIALY484 - 20.08.2022 / 06:34, *.214.110

Ewidentny karny dla gornika sedzia przeszedl obojetnie...
Pierwsza polowa ogolnie tragedia Baku i Kapustka obnizyli loty....
Wejscie Slisza tak naprawde ustabilizowalo srodek...
Mladen jedna bramka dla gornika jego zagranie do wlodara na czysta....tragedia dwie dobre wrzutki to za malo w poruwnaniu z tym co odwala z tylu.... josue to porazka tego klubu...
Juz wydawalo mi sie w poprzednim meczu ze zacznie to wygladac widac bylo ze inni przestali mu podawac kazda pilkie ze go mijali....teraz zaczelo sie od nowa wszystko przez niego a on tak malo zwrotny ze szok i te szczescie po remisie z Gornikiem u siebie przedstawia caly obraz zdnady...niech posadzi josue i mladena na lawkie a zaczna grac....

odpowiedz
Przemek KSG - 20.08.2022 / 05:24, *.net.pl

Przed meczem w ciemno brałem remis

odpowiedz
Micha(L) - 20.08.2022 / 03:03, *.chello.pl

Brawo Legia!!!! Z 0-2 na 2-2, a była szansa na 3-2!!! Brawo!!! Pokazaliście Charakter. Nie zawsze mecz się układa, są gorsze chwile, ale dziękujemy za walkę!!!
p.s. żaboli boli;)

odpowiedz
jarekk - 20.08.2022 / 08:49, *.116.4

@Micha(L): Naprawdę jesteś usatysfakcjonowany? 80 minut odwalania dziadostwa. Fartowny karny. A po meczu czołowy gwiazdor się wypowiada że zaskoczyło ich to że Górnik grał a nie upadł na kolana i prosił o najniższy wymiar kary.

odpowiedz
RafRasz - 20.08.2022 / 02:54, *.orange.pl

W końcu Legia zagrała na swoim poziomie fart się skończył

odpowiedz
tomciob - 20.08.2022 / 01:31, *.vectranet.pl

Tytuł powinien brzmieć: "Szczęśliwy remis." Z taką grą może 8. miejsce na koniec sezonu zdobędziemy. A może i nie. Cieszy Carlitos. Dwa strzały i oba celne. Niewiele brakowało.

odpowiedz
Pawcio - 20.08.2022 / 01:15, *.vectranet.pl

Piękna oprawa w punkt. Zabrzańska dziołcha wycierająca gówno z wiadra szmatami w barwach Górnika. I ten zielony dym imitujący zabrzański smród. Bezcenne! No ale wiadomo, oryginał tylko w Zabrzu.

odpowiedz
Przemek KSG - 20.08.2022 / 11:47, *.net.pl

@Pawcio: Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy, że Górnik Zabrze to klub dla ludzi nie tylko z Zabrza, jeżdżę na mecze Górnika z Krakowa. Inna sprawa, w tym roku chyba tym gównem będziesz się ogrzewał, węgla nie będzie.

odpowiedz
Yeti - 20.08.2022 / 01:01, *.vectranet.pl

Fatalna pierwsza połowa i niewiele lepsza druga. Puknijcie się w łeb na otrzeźwienie jeśli tak macie grać!!!

odpowiedz
Stary fan - 20.08.2022 / 00:23, *.play-internet.pl

Kiedy zrozumiecie, że te nasze gwiazdy nas doją?
Sporo kasy za nic, tu nie ma ognistej chęci i to od paru sezonów
Dla mnie to jest pie....ny dramat!

odpowiedz
jarekk - 20.08.2022 / 00:08, *.metrointernet.pl

Mecz baaardzo kiepski. Do casu przyznania karnego zawodnicy nieporadni jak dzieci we mgle, brak zwyklej checi do gry. Rzucili sie na przeciwnika jak tamci dostali czerwona kartke, na 5 minut przed koncem meczu. I zabraklo czasu. A powinni tak grac od poczatku. KIbice daja doping, robia frekwencje a grajkom to wisi.

odpowiedz
olew - 20.08.2022 / 00:06, *.vectranet.pl

były emocje w drugiej połowie, karny z d..y, ale Górnik strasznie faulował, powinno ich wylecieć kilku, Legia dzielna, jest dobrze, liga fajna , idziemy mistrza, dobry skład , dobry właściciel, niezła dzisiaj wreszcie publika, chce się żyć !

odpowiedz
Gość niedzielny - 20.08.2022 / 00:10, *.centertel.pl

@olew: chłopie co ty bierzesz?poważnie piszesz?

odpowiedz
filand - 20.08.2022 / 00:44, *.t-mobile.pl

@olew:
Życzę Tobie żebyś dostał tak w pysk.....Może wtedy zamiast się onanizować przejrzysz na oczy...

odpowiedz
matwij - 20.08.2022 / 07:42, *.autocom.pl

@filand: śmiem twierdzić że to był jednak sarkazm mówiący o drużynie, lidze i właścicielu. Bez spiny Panowie. Tylko (L)

odpowiedz
Wacha - 19.08.2022 / 23:50, *.jmdi.pl

Dla mnie ten mecz był sprzedany...czuję się oszukany... wynik nie odzwierciedla tego co tu się odjaniepawliło, szczególnie przez około 80 min meczu...

odpowiedz
filand - 19.08.2022 / 23:48, *.t-mobile.pl

Dziękuję Legia za remis. Kontakt z czołówką tabeli utrzymany

odpowiedz
Atmosferić - 19.08.2022 / 23:46, *.orange.pl

Farbowany niemiec taktycznie dojechany przez folksdojcza z polski. Runjaić jaki był w Szczecinie takie jest i w Legii. To nie trener na Legie. Za wysokie progi. Na nas był trener Papszun ale dzbany go odrzuciły i teraz będą tego konsekwencje w postaci wleczenia się w środku tabeli na dekade albo na stałę.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.08.2022 / 23:51, *.orange.pl

@Atmosferić:
Kolego, daj spokój. Z tą kadrą nikt nic nie zrobi.
Potrzeba dwóch pożegnań:
1.właściciela
2. dużej części zawodników, nie pasujących ani sportowo, ani mentalnie do Legii
Legii będziemy kibicować do końca życia.
Osobiście kibicuję też właścicielowi, żeby jak najszybciej, najlepiej jak Forest Gump, odszedł z klubu...

odpowiedz
Daszka - 20.08.2022 / 00:03, *.chello.pl

@Lesny Dziadek: święte słowa Kolego.

odpowiedz
Gość niedzielny - 20.08.2022 / 00:12, *.centertel.pl

@Lesny Dziadek: w same sedno!Żenada

odpowiedz
Atmosferić - 19.08.2022 / 23:43, *.orange.pl

Powiedzcie miodkowi niech dokupi jeszcze z 3 napastników - po co komu obrońcy...?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 23:47, *.orange.pl

@Atmosferić: Jedyne, co można temu człowiekowqi powiedzieć, to do widzenia. Poprosze Leśną Babcię, to zrobi mu jeszcze kanapki na drogę...

odpowiedz
Legion - 19.08.2022 / 23:32, *.t-mobile.pl

Lepszy 1 punkt niż 0, ale ten mecz w wykonaniu kopaczy to skandal. Byliśmy zdecydowanie gorsi od miernego Górnika pozbawionego Podolskiego. Ustawienie to też jakąś parodia, kto tak gra że jest obrona, dziura na ponad 20 metrów i reszta stojąca w linii w proszę i czekająca na co? Co wyczyniał w tym meczu Wszołek? Charatin po 2 przyzwoitych meczach dziś dramat. Bramkarza nadal nie mamy. Lepszy na pewno Tobiasz niż Miszta, bo to już w ogóle parodystą, ale nadal to tylko kandydat na bramkarza i mimo kilku dobrych interwencji to 1 bramka ewidentnie jego i interwencja w stylu Miszty tzn typ z 3 metra strzela mu głową bramkę. Niech wraca Nawrocki za Rose do składu, Augustyniak za Charatin i miejsce dla Carlitosa.

odpowiedz
Roma - 19.08.2022 / 23:49, *.centertel.pl

@Legion: miałem zamiar coś napisać, ale po twoim wpisie nie ma już nic do dodania. Może tylko jedno - to był chyba 2 metr

odpowiedz
Sebo(L) - 19.08.2022 / 23:23, *.vectranet.pl

Pierwsza połowa tragiczna. Zero pomysłu na grę, zwłaszcza w ofensywie, której w zasadzie nie było. Idiotyczne rozgrywanie piłki od tyłu, nie wiedzieć czemu miało służyć?! Jakieś kretyńskie wręcz zabawy niemal we własnym polu karnym, które tylko zachęcały Górnika do stosowania jeszcze większego pressingu. Konsekwencją jedna stracona bramka i kilka 100% sytuacji bramkowych dla zabrzan. Legia w w pierwszej połowie bez choćby jednego celnego strzału w światło bramki Bjelicy!! Dramat! Druga połowa znacznie lepsza. Chęć gry i dążenie do zmiany niekorzystnego rezultatu. Carlitos wprowadził dużo ożywienia. W następnym meczu powinien już grać od pierwszej minuty. Co do kibiców to świetny doping, który w końcówce porwał piłkarzy. Oby tak było zawsze!! Remis może nie jest szczytem marzeń ale akurat przy tak niekorzystnym przebiegu spotkania może cieszyć. Na pewno Runjaicia i jego podopiecznych czeka jeszcze maaaasa pracy. Na razie Legia prezentuje w meczach dwa oblicza i oby jak najszybciej zaczęła prezentować te lepsze w całym spotkaniu.

odpowiedz
Single malt - 19.08.2022 / 23:22, *.85-avatel.es

Mladen- znowu gra dla przeciwnika, Wszołek przy swoich brakach technicznych- zero pożytku. Johanson- tym razem cienki, Kapustka - nieobecny. Do gry jedynie Tobiasz, Josue,Augustyniak, Carlitos. Myślę, że jak na naszą Ekstraklape, to Carlitos może błyszczeć. Jeśli będzie mu się chciało.

odpowiedz
Pl - 19.08.2022 / 23:16, *.play-internet.pl

Waleczni 10 minut. Reszta meczu to jakiś skandal

odpowiedz
waldi - 19.08.2022 / 23:15, *.inetia.pl

Mecz dziwny, mogło być do przerwy 3:0 dla Górnika, pierwsza połowa niegodna Legii, 0 celnych strzałów. Mieli cały tydzień na trening i odpoczynek. Fatalna połowa. Zero pomyślunku, szybkości i jakiejś taktyki w tym meczu. Druga nie wiele lepsza, zrobiło się 2:0 i po szczęśliwej końcówce było 2:2. To fakt, nie pamiętam, kiedy Legia przegrywała u siebie 0:2 do 84 minuty i zremisowała 2:2. Tak czy inaczej mecz bardzo słaby w naszym wykonaniu i szczęsliwy remis. To boli, te straty punktów ...

odpowiedz
Jurek - 19.08.2022 / 23:10, *.inetia.pl

Wszołek zagrał dzisiaj na gruby minus.

odpowiedz
Pajączek - 19.08.2022 / 23:00, *.t-mobile.pl

Dziś chłopaki zagrali 10 min w meczu i zremisowali wydawałoby się przegrany mecz.
Trzeba ten punkt uszanować.
Inna sprawa to taka że mecz był do wygrania gdyby piłkarze Legii grali przez 90 minut a nie przez ostatnie 10

odpowiedz
(L)ychu - 19.08.2022 / 23:14, *.188.2

@Pajączek: 100% racji ale ja miałem taką myśl w 80 minucie że może nawet wygramy ten mecz hehe

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 19.08.2022 / 22:57, *.com.pl

Może to już czas powiedzieć piłkarzom i trenerowi że mecz trwa 90 minut a nie 20-30 bo moze tego nie wiedzą a to już kolejny mecz w którym gramy góra z pół godziny.Nic nie zmienia te ostatnie kilka minut które dobrze zagraliśmy,mecz był tragiczny w naszym wykonaniu, w pierwszej połowie powinno być 4-0 dla górnika.

odpowiedz
Wojst 100% Nic dodac! - 19.08.2022 / 23:03, *.pmcnet.pl

@Wolska dla Wolaków:

odpowiedz
Maverick - 19.08.2022 / 22:57, *.vectranet.pl

Hahahaha błazenady ciąg dalszy.W lodzi wygrana na farcie a dziś na farcie remis.Żeby nie móc wygrać z drużyną która jest lepiona na biegu...
Do tego jeszcze brak pucharów...To powinno im umożliwić o wiele skuteczniejsza grę. Rok temu Legia objechała slavie a dziś to by nawet nie dała rady jej rezerwom.Zobaczymy jak przyjdzie nam zagrać z takim rakowem Pogonią czy rewelacja Wisła Płock.Żeby 3/4 meczu przestać na boisku...I oni chcą walczyć o mistrza...W życiu żaden mistrz.Grają jak chcą, jak im pasuje. A tu trzeba cisnąc w każdym meczu.I pan gniazdowy który ponoć ma 18 letnie doświadczenie w dopingu tez nie miał wpływu na postawę zawodników poprzez prowadzenie dopingu na stadionie...
Słabo to wygląda. Taka Wisła Płock złożona z niechcianych zawodników Legii oraz z jakis innych przypadkowych zawodników daje rade,a nasi stoją i oglądają się na siebie byle dalej od siebie kopnąć piłkę.Żenada i tyle.Remis ledwo co a powinno być zwycięstwo. Za Michniewicza wszystko to lepiej wyglądało. Za Runjaicia zaś słabo. Potrzeba wielu lat aby drużyna wskoczyła na wyższe tory.Bo w przyszłym sezonie mistrza nie będzie a jak Legia do pucharow się dostanie to szybko z nich odpadnie

odpowiedz
(L)ychu - 19.08.2022 / 23:25, *.188.2

@Maverick: Tak piszesz zobacz na naszego mistrza Polski który gra właśnie błazenadę bo jak to nazwać ???. Dogrywka przeciw amatorom z reykjaviku a wczoraj z dużo słabszym dudelange niz z czasów co Legia zaliczyła wpadkę wygrana 2-0 i to wcale nie daje pewności że zagrają w fazie grupowej LKE. Brawa duże dla Rakowa amogło być jeszcze lepiej ale co to jest w porównaniu do Legii w zeszłym sezonie europejskich pucharów ??. A cała Polska się smiała z Legii w lidze czyż nie? . Pozdrawiam i spokoju przedewszystkim!!!

odpowiedz
axlrose - 20.08.2022 / 12:27, *.tpnet.pl

@Maverick: Jesteś strasznym defetystą. każdy kibic, który kocha swój klub, powinien mieć nadzieję na wygrane. To na tym sport polega, ty byś chciał tylko wygrywać, żeby była kasa, żeby byli topowi gracze. Ale tego nie ma nawet w najlepszych klubach świata, zawsze są wzloty i upadki. Ostatnio Legia wygrywała niemal wszystko, teraz jest gorzej to od razu płacz. Pod innym artykułem wieszczyłeś porażkę, ale nagle niespodzianka? I co, dalej brniesz w te analizy które są trafne zapewne, ale nie do końca.
A z poznańskim grubasem 711 to już dałeś po całości.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 22:55, *.t-mobile.pl

To piwko chłodne, do tego kufelek z zamrażarki, poezja...Na zdrowie braci Legijnej.

odpowiedz
(L)ychu - 19.08.2022 / 23:32, *.188.2

@Leśny Dziadek: Sądząc po zawartości tego kufelka to trzeba by było parę takich kufelków hehe. Po pierwszej połowie mieszane uczucia ale tak jak juz pisałem w 80 minucie myslałem że ten mecz mozna jeszcze wygrać szok nie??

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 23:45, *.orange.pl

@(L)ychu: Mecz został przegrany w 1 połowie. To nie ta dyscyplina, w której na stojąco można cokolwiek wygrać. W przeciwieństwie do picia piwa, w tym przypadku nie tylko można stać, nawet usiąść. Niektórzy również leżą, a część się długo nie potrafi podnieść:)) Ale to inna dyscyplina:)

odpowiedz
(L)ychu - 20.08.2022 / 01:20, *.188.2

@Leśny Dziadek: Nie wiem co Kosta ma z nimi zrobić w tygodniu wydaje się że jest to do ruszenia przecież profesjonalnie ten zespół nie walczy ze sobą tylko z przeciwnikiem . Nie wiem jak wygladaja treningi . Dajmy troche czasu wiadomo nikt nie zapomniał jak sie gra . Fart jak to czytałem bierze sie tez z niefartu przeciwnika ale oczywiscie 3/4 Polski już bierze ze sędziowie Nam pomagają ale Var właśnie jest od tego żeby nie było takich kontrowersji chociaż one zawsze będą

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 02:26, *.t-mobile.pl

@(L)ychu: Kiedyś, dawno temu grałem w Varsovii. Na jeden z wyjazdów pojechaliśmy w 8. Tylu nas wsiadło do busa. Dostaliśmy 8- 2. Następnego dnia, po treningu, mieliśmy biegi...Za każdą straconą bramkę 1 kilometr. I tak przez tydzień, oprócz biegania, normalny trening. Piłka nożna oparta jest na bieganiu, bez wypracowanej kondycji, nic się nie osiągnie. Dlatego Raków z Papszunem wygląda, jak wygląda. Pytasz, co Kosta ma zrobić? A niech biegają, nie lepiej - niech zapier... kółka wokół boiska. Jak za Staszka. A jak się komuś nie podoba lub będzie udawał, zmęczonego na meczu, zaproponować dwa wyjscia: wypad z klubu lub...bieganie. I tyle w temacie. Koniec prowizorki. Jak to możliwe, że zawodowy piłkarz wygląda gorzej fizycznie, niż amator np. z Leksemburga. Coś tu jest totalnie nie tak.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2022 / 02:31, *.t-mobile.pl

@(L)ychu: I jeszcze jedno, nigdy nie widziałem, żeby ktoś podczas meczu wpier. batona, krówkę, ciągutkę, czy odstawiał podobny cyrk. Albo to jest przedszkole, albo zawodowa gra. To też świadczy o lekceważeniu kibiców i olewaniu klubu. Dość takich miękiszonów. Na Legię spinają się wszyscy, dlatego potrzeba ludzi, którzy będą ,,umierać,, na boisku, a nie zajadać się smakołykami, jak małpy w cyrku.

odpowiedz
(L)ychu - 20.08.2022 / 03:28, *.188.2

@Leśny Dziadek: Masz rację w 100% My jak pracujemy to nie myslimy o luziku czyli chlaniu itd fizyka i motoryka to podstawa w dzisiejszym futbolu nie ma że boli zapier..ol . ja bym porównałto do ZSW nie dawałeś z siebie tyle co mogłeś to byłes gnebiony . Pamietam to mimo tego że byłem w wojsku pod koniec lat 90-tych . Teraz czasy się zmieniły że w pracy to musisz zapier...lać bo na Twoje miejsce maja 10 chetnych a wtedy W Legii jak odrabiali służbe wojskową to wystarczyły znajomości albo minimum kondycyjne heh

odpowiedz
(L)ychu - 20.08.2022 / 03:35, *.188.2

@Leśny Dziadek: Przecież Wtedy było sztuka grać w Legii bo naprawdę mieli zajebiste warunki w porównaniu do wysłania gdzieś pod ruską granice do służby wojskowej. Ale teraz zresztą od x lat wszyscy w Polsce a przynajmniej wiekszość przekazywane info z pokolenia na pokolenie nie nawidzą naszej Legii za to że wykradała piłkarzy właśnie na służbę wojskową z innych klubów masakra

odpowiedz
(L)ychu - 20.08.2022 / 03:45, *.188.2

@Leśny Dziadek: to jest temat rzeka ja wiem po sobie że lepiej było być od poczatku w wojsku w Wesołej niż na zadupiu pod ruską granicą w Bartoszycach heh . W bartoszycach byłem na szkółce a tak patrząc z perspektywy po przysiędze już wolałbym być od poczatku w Wesołej heh nie ważne że jednostka pokazowa takie fakty !!!

odpowiedz
Bartoszyczanin - 20.08.2022 / 10:30, *.bartsat.pl

@(L)ychu: Bartoszyce piszemy z dużej litery kolego;) Pozdrowienia z Legijnych Bartoszyc :)

odpowiedz
Jeździec Apokalipsy - 20.08.2022 / 13:07, *.t-mobile.pl

@Bartoszyczanin: Dotąd myślałem, że z wielkiej litery.

odpowiedz
Rataj - 19.08.2022 / 22:50, *.centertel.pl

Oni już nawet nie grają jednej połowy tylko 10 minut.Aż strach myśleć co będzie dalej.Trzeba przyznać że po takim skróceniu meczu to i tak super wynik osiągnęli.Teraz mogą być z siebie zadowoleni tylko czołówka ucieka

odpowiedz
Jano - 19.08.2022 / 22:50, *.orange.pl

Szmaciarze szmaciarze i jeszcze raz szmaciarze

odpowiedz
tomiacab - 19.08.2022 / 22:56, *.centertel.pl

@Jano: dzieki zesię przestawiłeś mozesz już spir...ć na forum swojej drużyny

odpowiedz
jano - 20.08.2022 / 00:57, *.orange.pl

@tomiacab: wysil swój marny intelekt na konkretniejszą odpowiedź

odpowiedz
(L)ychu - 20.08.2022 / 04:12, *.188.2

@Jano: po pierwsze jesli weszłeś i napisałeś na tym forum to zapytam Cie o jedną rzecz. Czy jesteś sezonowym kibicem czy może masz dwubiegonowośc ? Na tyle wystarczy

odpowiedz
Dimas - 19.08.2022 / 22:49, *.info.pl

Słaby mecz w sumie za dużo błędów przy straconych golach ale punkcik jest, na tak fizyczny zespół jak Górnik Augustyniak powinien wyjść w pierwszej 11. Szkoda że dopiero po karnym zaczęli grać, w następnym 3pkt i jakoś to przełknę ;)

odpowiedz
Tobiasz Kot! - 19.08.2022 / 22:47, *.orange.pl

Rose (nawet przed golem) - chyba najlepszy obok bramkarza na boisku. Inna sprawa, że konkurencji zbytniej nie miał...

odpowiedz
Mr. - 19.08.2022 / 22:53, *.virginm.net

@Tobiasz Kot!: Nie zgodzę się z Tobą pierwsza bramka jego zgubił krycie,co mecz to jakiś babok bardzo nie równo gra od jakiegoś czasu.Pozdrawiam

odpowiedz
Dimas - 19.08.2022 / 23:04, *.info.pl

@Mr.: Też myślę że przy pierwszym golu Tobiasz mógł lepiej się zachować ale później dobry mecz, jedną bramkę fajnie wyciągnął więc w sumie dlanie na plus jego występ

odpowiedz
Big - 19.08.2022 / 22:46, *.virginm.net

Tytuł zupelnie nie trafiony tam nie było nikogo walecznego.Szkod że nie grali tak całego meczu jak ostatnich 15min. to trzy punkty byly by pewne.Remis na farcie.

odpowiedz
Michał - 19.08.2022 / 22:46, *.plus.pl

Dlaczego.. dlaczego.. dlaczego tak późno zaczynamy grać...nosz morwa kać. Punkty nam uciekają. Trzeba zapie.....ć cały mecz i tyle w temacie. A kasa na koncie się zgadza...morwa kać...a kibice dzisiaj stadion zapełnili. Weźcie się ogarnijcie bogacze jedni

odpowiedz
Miszka - 19.08.2022 / 23:08, *.darnet.pl

@Michał: bo drukarz za późno zatrybił ????????

odpowiedz
hahahah - 19.08.2022 / 22:45, *.centertel.pl

posiadanie piłki
Górnik 70%
Tobiasz 30%
to jest k... Legia? hahahaha
Wszołek k... co sie z tobą dzieje !?

odpowiedz
quad74 - 19.08.2022 / 22:40, *.chello.pl

Waleczni do końca?
Chyba od końca? Dwie trzecie meczu to żenada.

odpowiedz
Mietek - 19.08.2022 / 22:39, *.play-internet.pl

Niestety wynik lepszy niz gra.

odpowiedz
Cegiełka - 19.08.2022 / 22:38, *.t-mobile.pl

Jesteśmy siermiężną, zwykłą ligową drużyną z którą każdy może wygrać albo zremisować przyjeżdżając na Ł3. Ot, kopanina po czołach w jednej z najsłabszych Ekstraklas w Europie.

odpowiedz
Dino - 19.08.2022 / 22:48, *.centertel.pl

@Cegiełka: spier... na forum swojej drużynki

odpowiedz
patataj - 19.08.2022 / 23:01, *.telus.net

@Cegiełka: Nie do końca się z tobą zgodzę, ekstraklas w Europie jest 55, a nasza jest sklasyfikowana na 28-mym miejscu, czyli jesteśmy, jak w pysk strzelił jedną ze środkowych ekstraklas w Europie :)

odpowiedz
mietowy - 19.08.2022 / 22:37, *.autocom.pl

tak dzis byl farcik szkoda ze nie trzy pkt ale pierwsza polowa to koszmar

odpowiedz
***** pis - 19.08.2022 / 22:37, *.vectranet.pl

brawo kibice!

odpowiedz
Zamknij ryj - 19.08.2022 / 22:57, *.t-mobile.pl

@tomiacab: rozumiesz cepie

odpowiedz
wkz - 19.08.2022 / 22:37, *.169.72

Wszołek dziś tragedia

odpowiedz
Pjoter - 19.08.2022 / 22:36, *.play-internet.pl

Trzy punkty tu powinny być i tyle....

odpowiedz
Jacek - 19.08.2022 / 22:35, *.play-internet.pl

Brawo brawo

odpowiedz
WBA - 19.08.2022 / 22:35, *.as13285.net

Nie da się wygrać meczu grając tylko 10 minut
Remis na farcie

odpowiedz
tomiacab - 19.08.2022 / 22:45, *.centertel.pl

@WBA: na jakim farcie. Od poczatku drugiej połowy było widać że są do pojechania. Ja ziomkowi powiedziałem po stracie drugiego gola że będzie 2:2 lub 3:2. Juz w tej chwili mieliśmy 7:7 w strzałach a do przerwy 2:6. Ciężko jest wygrać jak obrońca rywalowi wykłada patelnię we własnym polu karnym.

odpowiedz
WBA - 19.08.2022 / 22:51, *.as13285.net

@tomiacab: To mieliśmy furę szczecią
Gdyby rywal wykorzystał to co my mu daliśmy z naszych błędów nie było co zbierać
Ważny1 pkt

odpowiedz
Zły Krasnolud - 19.08.2022 / 22:33, *.centertel.pl

Maldenović dwie asysty głową zaliczył

odpowiedz