fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieczorem wszyscy na biało!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Zwracamy się z apelem, by dziś wszyscy wybierający się na stadion założyli białe koszulki. W tej chwili w systemie biletowym zajętych jest już 24 tysięce miejsc! Na Żyletę pozostało ok. 100 wejściówek.

Przed meczem Nieznani Sprawcy będą przeprowadzali zbiórkę na na kolejne oprawy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 19.08.2022 / 17:55, *.orange.pl

Yes, yes, yes, mam go - C+. Dzisiaj obejrzę znowu bramy Carlitosa. Jedziemy Panowie na ostro ma się kręcić.

odpowiedz
Peter - 19.08.2022 / 17:08, *.vectranet.pl

Ceny bardziej przystępne to frekwencja od razu skoczyła :-)

odpowiedz
(L) - 19.08.2022 / 16:30, *.t-mobile.pl

Mnie dzisiaj nie będzie ale róbcie ???????? jak nigdy

odpowiedz
FFA - 19.08.2022 / 16:18, *.t-mobile.pl

Niestety zbyt późno. Jestem w robocie i z roboty prosto na mecz. Gdyby taki komunikat pojawił się wcześniej...

odpowiedz
Afro - 19.08.2022 / 19:06, *.plus.pl

@FFA: kup po drodze

odpowiedz
Miasto dupiarza Rafałka - 19.08.2022 / 15:53, *.play-internet.pl

i na trzeźwo

odpowiedz
Lemiesz Grochuw - 19.08.2022 / 15:49, *.52.135

i na trzeźwo i na biało, znowu mi się nie udało :(

odpowiedz
Wszyscy! - 19.08.2022 / 15:35, *.t-mobile.pl

Na trzeźwo i na biało.....;)

odpowiedz
Przemko - 19.08.2022 / 15:01, *.netfala.pl

Wszyscy na biało! Będzie ogień!
Je...ać górnik jak za dawnych lat!

odpowiedz
Obserwator ONZ - 19.08.2022 / 14:51, *.47.93

Biała w praniu, bede w zielonej

odpowiedz
Józek 1916 - 19.08.2022 / 15:51, *.centertel.pl

@Obserwator ONZ: Mordo, przy takiej pogodzie to w pół godziny ci wyschnie. Więc szybka przepustką i koszulka zaraz gotowa :)

odpowiedz
Sztywne zasady - 19.08.2022 / 16:32, *.centertel.pl

@Obserwator ONZ: nie masz bialej - nie wchodzisz

odpowiedz
M3 - 19.08.2022 / 14:43, *.zus.pl

Jazda z k..., hej Legio jazda z k... !!! 3:1

odpowiedz
Ja - 19.08.2022 / 17:14, *.148.196

@M3: Ależ to jest głębokie. Kibicowanie na miarę XXIw!!!

odpowiedz
grzesiek - 19.08.2022 / 14:40, *.centertel.pl

Kibice = 12 zawodnik naszej Legii :)

odpowiedz
1234 - 19.08.2022 / 16:06, *.t-mobile.pl

@grzesiek: Dokładnie tak Kolego. Robimy dzisiaj ropzie...dol na trybunach!

odpowiedz
Alan - 19.08.2022 / 16:18, *.t-mobile.pl

@grzesiek:
Szkoda ze sezon temu tak nie było....Bo czy przegrywasz czy nie..

odpowiedz
Cenzura to bzdura - 19.08.2022 / 17:40, *.t-mobile.pl

@Alan: jasne w zeszłym sezonie brakowało dopingu, zwłaszcza wspierającego Mioduskiego, który prawie spuścił Legię do 1 ligi, dzięki swojej pięcioletniej głupocie.

odpowiedz
Legion - 19.08.2022 / 14:40, *.194.12

Szczerze mówiąc to trochę późno na taki komunikat... Trzeba było go zrobić w środę i ewentualnie do dzisiaj włącznie powtarzać, a nie na kilka h przed meczem.

odpowiedz
Fanatyczny Grochów - 19.08.2022 / 15:40, *.tpnet.pl

@Legion: A to jest jakaś nowość dla ciebie,że ubieramy sie na biało na mecz?

odpowiedz
ja - 19.08.2022 / 16:00, *.orange.pl

@Legion: biała koszulka obowiązuje na każdym meczu (nie licząc protestów). Serio potrzebujesz przypomnienia kilka dni wcześniej??

odpowiedz
1410 - 19.08.2022 / 16:20, *.vectranet.pl

@Legion:
Hahahahaha i jeszcze raz: hahahahahah o ja yebje hahahahahah

odpowiedz
Legion - 19.08.2022 / 18:58, *.chello.pl

Odpowiadam trzem deklom powyżej. Po 1) skoro wg was to dla wszystkich oczywiste, to PO CO W OGÓLE TAKI KOMUNIKAT!? Hm? Któryś z was mózgi odpowie? Po 2) Ja nie piszę dlatego, że nie wiem, że przeważnie się przychodzi na biało (choć przecież niekoniecznie, bo nie tylko biały kolor mamy w barwach klubu), tylko myśląc o innych, którzy akurat może nie wiedzą. Czy naprawdę tak ciężko pomyśleć? Rozumiem, że wymagam was bezmózgi za dużo?

odpowiedz
1410 - 20.08.2022 / 07:56, *.vectranet.pl

@Legion:
I po co od razu obrażasz? Następnym razem pomysł 3 razy zanim coś napiszesz, bo jak widać masz duże problemy z przeniesieniem myśli na papier

odpowiedz
Legion - 20.08.2022 / 11:13, *.chello.pl

@1410: To może właśnie ty pomyśl, zanim coś napiszesz. Tamci dwaj poprzedni, to chociaż zdanie potrafili sklecić, a ty jedynie śmiech debila. I jakoś nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Ponawiam je więc: skoro to absolutnie dla wszystkich oczywiste, że na każdy mecz wszyscy przychodzą w białych koszulkach, to po co był ten komunikat?! Czemu nie było np. komunikatu, że wszyscy mają przyjść w butach? Chcieliście we 3 "błysnąć" w necie swoją rzekomą "kumatością" i tyle. Trzech bezmózgich pajaców. Czekam nadal aż któryś odpowie mi na pytanie. I jeszcze jedno pytanie: czy gdyby ten komunikat pojawił się dobę wcześniej, to byłoby wg was więcej, mniej czy tyle kibiców na biało? Więc sam rusz tym pustym łbem zanim coś napiszesz i zanim zaczniesz coś wyśmiewać.

odpowiedz
Mirko - 19.08.2022 / 14:38, *.orange.pl

Zapowiada się wspaniała atmosfera !
Myśle ze 25 tysięcy pęknie na liczniku.
Do zobaczenia na stadionie a kto nie kupił jeszcze biletu ma jeszcze ostatnia chwile !

odpowiedz
Yeti - 19.08.2022 / 16:43, *.vectranet.pl

@Mirko: 25 tys. raczej nie pęknie, bo część karnetowiczów nie przyjdzie (wakacje) ale 22-23 tys. jest możliwe, co w wakacje i w meczu z przeciwnikiem z nie najwyższej półki byłoby super wynikiem.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 19.08.2022 / 18:19, *.play-internet.pl

@Mirko: O godz. 18 pękło 25 tysia, jeszcze część kupi na stadionie przed meczem jak zwykle to może być 26 tys. w systemie. Ale trzeba też odjąć nieobecnych karnetowiczów (na Piaście nie było ok. 2 tysięcy)

odpowiedz