Stal Mielec na meczu z Legią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komplet biletów sprzedanych na mecz Stal - Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Komplet widzów obejrzy piątkowe spotkanie Stali Mielec z Legią Warszawa. To kolejny raz, kiedy na mecz z Legią sprzedane zostały wszystkie wejściówki. Ze względu na wciąż spore zainteresowanie biletami, władze Stali "apelują o rozsądek w kwestii nielegalnej odsprzedaży biletów", przestrzegając przed możliwością weryfikacji danych osobowych.Bilety były nieznacznie droższe niż na pozostałe spotkania w Mielcu - kosztowały 40 złotych (normalne) oraz 25 zł (ulgowe). Podczas ostatniego meczu obu drużyn, 30 kwietnia tego roku, na trybunach zasiadło 5872 widzów, w tym 317 fanów Legii, którzy zajęli miejsca na jednym z sektorów gospodarzy. Ultrasi Stali zaprezentowali wówczas oprawę "Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna" z wykorzystaniem pirotechniki.

Stadion Stali ma pojemność 6864 miejsc. W piątek w Mielcu wypełnione po brzegi będą nie tylko trybuny dla gospodarzy, ale i niewielki sektor gości.

KURSY NA STAL - LEGIA
FORTUNA:


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.