fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Radomiakiem

Mishka, źródło: Legionisci.com

Żaden z legionistów nie będzie pauzował w spotkaniu z Radomiakiem Radom z powodu żółtych lub czerwonych kartek. Lindsay Rose, Josue i Artur Jędrzejczyk mają na swoim koncie po 3 upomnienia i oni są zagrożeni pauzą. Mecz Legia - Radomiak zostanie rozegrany w piątek o godzinie 20:30.

Żółte kartki legionistów:
3 - Artur Jędrzejczyk, Josue, Lindsay Rose
2 - Bartosz Kapustka
1 - Makana Baku, Carlitos, Ihor Charatin, Filip Mladenović

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Wycior - 01.09.2022 / 11:40, *.vectranet.pl

Kastratiego możecie usunąć. On już na pewno nie zagra :)

odpowiedz
Tomek - 01.09.2022 / 12:55, *.113.189

@Wycior: Mioduski w ziemie pewnie go wypożyczy bo jak to gadał Mioduski mamy najszybszego skrzydłowego w Europie więc prezesik będzie nalegał na wypożyczenie :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.