REKLAMA

Żeglarstwo

Szydłowski wicemistrzem Polski w kl. Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Sopocie zakończyły się żeglarskie mistrzostwa Polski w klasie Finn, w których srebrny medal wywalczył zawodnik Legii, Bartosz Szydłowski. Legionista w klasyfikacji Open zajął miejsce trzecie, bowiem zwyciężył Niemiec, Stefa Waack. Szydłowski poszczególne wyścigi kończył na miejscach: 10, 3, (30 OSC), 1, 1, 2, 1, 1.

Nasz zawodnik stracił cztery punkty do Andrzeja Romanowskiego, ale miał sporą, 13-punktową przewagę nad olejnym zawodnikiem.

Czołówka MP w kl. Finn:
1. Andrzej Romanowski 15 pkt.
2. Bartosz Szydłowski (Legia) 19 pkt.
3. Marek Jarocki 32 pkt.
4. Artur Piernicki 33 pkt.
5. Bogusław Nowakowski 45 pkt.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.