Michał Dąbrowski w walce z Krystianem Rozkoszem w Mysłowicach
REKLAMA

Kick-boxing

Wyniki legionistów w Mysłowicach i na Warszawskiej Grandzie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Mysłowicach odbyła się Gala Fight Night, w ramach której odbył się mecz Polska - Litwa w formule K-1. Zawodniczka Legia Fight Club, Aleksandra Niewiadomska wygrała 3-0 w kat. -65kg z Ernestą Kareckaitą. Michał Dąbrowski przegrał 0-3 w kat. -60kg z Krystianem Rozkoszem (Paco Team Mysłowice).
Podopiecznym Karola Łady podczas gali w Mysłowicach sekundował Daniel Prokurat.

W ten sam weekend w Ptak Expo w Warszawie odbyła się Warszawska Granda. Aleksander Teodorowicz (-71kg) przegrał 0-3 z Antonem Bardabushem (Fight Club Radzymin). Porażki 0-3 doznał również Kacper Pechcin (kat. -67kg), który przegrał z Dawidem Wyszyńskim (Fight Club Radzymin). Remisem zakończyła się walka Victora Obarzanka z Wiktorem Dróżdżem (Cross Fight Radom) w kat. -71kg. Edurad Fedotov zwyciężył 3-0 z Michałem Kaczanowskim (Garuda/Bulat Warszawa) w kat. -71kg. Konrad Kamiński wygrał przez techniczny nokaut z Dominikiem Trujnarą (Sportowy Lublin Team) w kat. -67kg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.