fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Wartą Poznań

Redakcja, źródło: Legionisci.com

8 października o godzinie 17:30 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Wartę Poznań. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Mecz zaliczono do kategorii cenowej C, a standardowy bilet na Żyletę kosztuje 25 zł.

KUP BILET NA MECZ LEGIA - WARTA



Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 19:00, w soboty w godz. 10:00 - 17:00, a także w niedziele w godz. 10:00 - 16:00, natomiast w dniu meczu od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania. W razie pytań prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica.

fot. Legia Warszawafot. Legia Warszawa
Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
breja - 21.09.2022 / 14:28, *.mm.pl

napiszę też tutaj: Żeby móc pojechać do Poznania, to najpierw swoje trzeba wyjeździć po Niecieczach, Legnicach i Lubinach. Nie ma wybierania rodzynek z ciasta, albo jakiś cherry picking, w stylu jade na Widzew, Lecha i coś tam, co jest akurat na topie. Dotarło do niekumatych?

odpowiedz
NIEKUMATY AUTOR Breja :D - 21.09.2022 / 14:44, *.orange.pl

@breja: Troche chyba odleciales koleszko :D Jak mozna porownywac widzew z poznaniem hahah. Pojechanie do poznania nie jest jakims wyczynem,zwazywszy na to ze praktycznie na kazdy poznan (moze oporcz mistrzowskiego poznania kilka lat temu ) SA ZAPISY OTWARTE.wyjazd na leszka to typowy wyjazd masowy ze spora iloscia motyli itd. Czytajac twoja wypowiedz moge tylko powiedziec jedno : czasem nie warto grac kumatego jesli sie nim nie jest ;)

odpowiedz
Zdzicho - 21.09.2022 / 15:21, *.tpnet.pl

@NIEKUMATY AUTOR Breja :D: zostaw go, chciał zabłysnąć w necie, ale go z lekka wypunktowałes

odpowiedz
Niekumaty - 21.09.2022 / 15:43, *.228.249

@breja: A możesz mi wytłumaczyć jak można się zapisać na wyjazd do Niecieczy, Mielca czy na Widzew, skoro na żaden z nich nie było zapisów otwartych? Piłka nożna dla kumatych.

odpowiedz
Felek - 21.09.2022 / 16:52, *.netfala.pl

@breja: Ja byłem na wyjeździe ostatnio we Wrocławiu w grudniu 2019. Czemu miałbym nie pojechać do posrania?

odpowiedz
Filipek - 21.09.2022 / 17:36, *.play-internet.pl

@breja: weź koło i jeb.....się w czoło kretynie

odpowiedz
olew - 22.09.2022 / 14:08, *.vectranet.pl

@Niekumaty: breja broni Mioduskiego, bo to klub decyduje o patologicznej dystrybucji biletów wyjazdowych, inna sprawa jak breja go broni, no budzi wesołość...

odpowiedz
Alan - 21.09.2022 / 11:47, *.t-mobile.pl

Te ceny biletów są naprawdę śmieszne....aż dziw bierze ze na każdym neczu nie ma kompletu.....

odpowiedz
L - 21.09.2022 / 11:54, *.190.212

@Alan: w Warszawie nigdy nie bylo frekwencji adekwatnej do cen biletow. Tutaj nikogo nie oszukasz cena biletu. Jest forma, jest madrze prowadzony klub, Zyleta mobilizuje - sa kibice. I tak to powinno wygladac.

odpowiedz
Kuchy King - 21.09.2022 / 12:31, *.vectranet.pl

@L: Problemem jest raczej liczba prawdziwych warszawiaków w 2-milionowej aglomeracji. Bo jak są wyniki i mecze z ciekawymi drużynami, to tzw. "słoik" przyjdzie, a jak nie, to nie. Nie ma silnej więzi z Warszawą, to i nie będzie z Legią. Niestety, w naszym kraju nie ma mody na bucie z drużyną na dobre i złe, jak to ma miejsce w Anglii czy Niemczech.

odpowiedz
Alan - 21.09.2022 / 13:02, *.t-mobile.pl

@Kuchy King:
Tu akurat się nie zgodzę, takiej mody nie ma ale na Legii (gdzie fanatyzm jest w odwrocie ) czego przykładem był poprzedni sezon ale zobacz co się teraz dzieje w Krakowie na Wisle czy wcześniej na niższych ligach na Widzewie....

odpowiedz
L - 21.09.2022 / 15:10, *.play-internet.pl

@Kuchy King: no dokladnie. Nie ma mody, nie ma to nic wspolnego ze sloikami bo jak widzisz po tym sezonie sadion sie zapelnia na Miedziach, Piastach wiec jednak sloiki nie chodza tylko warszawiacy, ktorych jest jakis milion. To chyba dobra liczba zeby wypelniac stadion. W 2016 na mecze z taka Leczna przychodzilo powyzej 22k. Sloiki? Raczej dobra atmosfera wokol klubu. Kibice Legii sa wymagajacy. Nawet jak sa wyniki ale widac, ze klub jest prowadzony jak jakas pralnia kasy, to nie chodza. Obecnie mamy mobilizacje co mecz, klub sie stara zachecic, dzial sportowy dziala madrzd. Kibice doceniaja i przychodza, nowe pokolenia dorastaja i tez zaczynaja regularnie chodzic.

odpowiedz
L - 21.09.2022 / 15:20, *.play-internet.pl

@Alan: ze co?!?! Fanatyzm na Legii w odwrocie co pokazal poprzedni sezon?!?! Przeciez poprzedni sezon nalezal do Legii. Najlepsze liczby wyjazdowe, po 18k na meczach np z Mielcem przy mobilizacji dzielnic, okolic Warszawy, w TMK zachwyceni sezonem Legii na trybunach, ostatni w sezonie mecz, ktory powinien byc stypa a byl swietem, bedac na dnie, NSi wybrani najlepszymi w Europie, ten sezon bez zadnych aspiracji a Zyleta sie wypelnia co mecz, najwieksza frekwencja w kraju, po 23k na Gorniku czy Radomiaku w piatek, a ty piszesz ze fanatyzm umiera? Hahaha. I co Wisla? Przeciez maja frekwencje jaka mieli, myslales ze na tak duzy klub przyjdzie po 5k nagle jak spadna? Moze w Poznaniu tak, ale nie na Wisle, Widzewie, u nas czy Gorniku. Normalna rzecz w duzych klubach. Legia w najgorszym sezonie pilkarsko w XXI w robi najlepsze liczby wyjazdowe, sezon pozniej robi najlepsza frekwencje w kraju, zapelnia Zylete chyba jako jedyna w kraju, oprocz Widzewa, ale ten ma 2 razy mniejsza trybune a chlop mowi, ze fanatyzm ginie. Obecnie mamy sr. 20k na mecz a gralismy z samymi leszczami, bez hitow. Fanatyzm umiera xddd

odpowiedz
Alan - 21.09.2022 / 16:56, *.t-mobile.pl

@L:
Zaklinasz rzeczywistość poprzedniego sezonu kolego.....w tym wywodzie och i ach typu jesteśmy Mistrzami Wszechświata i okolic zabrakło jeszcze wychwalania akcji h, wtedy to już w ogole komentarz nie miesiąca a może i spokojnie roku to by był..

Ps. Właśnie przez takie myślenie jak to jest super idziemy w dół..

odpowiedz
Krzychu - 21.09.2022 / 23:02, *.autocom.pl

@Alan: ale co tu w ogóle dyskutować z tym gościem? Widać że odklejony. Typ wypowiada się pod każdym newsem i uważa się za najmądrzejszego. Wszędzie och i ach nad wszystkim co legijne, zero obiektywizmu.

odpowiedz
Pawełek - 21.09.2022 / 10:06, *.netfala.pl

A kiedy bilety na mecz z łachem posrań?

odpowiedz
wrs - 21.09.2022 / 13:21, *.getfiber.pl

@Pawełek: Na Legię przychodzisz czy na przeciwnika?

odpowiedz
Leon - 21.09.2022 / 23:09, *.vectranet.pl

@Pawełek: Przez mecz Legia Lech dopiero na wiosnę teraz gramy z Wartą.

odpowiedz