2022-10-01 | rezerwy, Legia II Warszawa - Warta Sieradz, Piotr Jacek - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Pilica Białobrzegi 1-0 Legia II Warszawa

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała na wyjeździe z Pilicą Białobrzegi 0-1. Wynik spotkania ustalony został już przed przerwą. Kolejne spotkanie stołeczny zespół rozegra na własnym boisku w LTC - 15 października o godzinie 12 z Olimpią Zambrów.Trener Piotr Jacek nie mógł w tym spotkaniu skorzystać z kontuzjowanych Patryka Konika i Dawida Dzięgielewskiego oraz pauzującego za kartki kapitana rezerw, Karola Noiszewskiego. Do kadry włączony został natomiast Kacper Skwierczyński, który wrócił do zdrowia po złamaniu kości piszczelowej i uszkodzeniu więzadła w stawie skokowym. Drużynę wspomagało również trzech zawodników z "jedynki": Kacper Skibicki, Igor Strzałek i Jurgen Celhaka.

III liga: Pilica Białobrzegi 1-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 5' Zawadzki

Legia II: Trojanowski - Laskowski (Niski), Wnorowski, Gładysz - Skibicki (Pacek), Celhaka, Rejczyk (Tadrowski), Jędrasik - Strzałek (Kamiński), Maciejewski, Korczakowski (Skwierczyński)

Pilica: Koptas - Kencel, Walasek, Żurawski, Niedziela (Krawczyk), Michalski, Zawadzki, Winiarski (Uziębło), Wojtysiak (Grober), Stawiarz, Rudnicki (Bućko)

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.