fot. Pawel Oleksiak
REKLAMA

Siatkówka

W sobotę mecz siatkarzy z MKS-em Będzin

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę nasi siatkarze rozegrają I-ligowe spotkanie z MKS-em Będzin - zespołem, który w kolejnym sezonie plasuje się w ścisłej czołówce zaplecza ekstraklasy. Zapraszamy do hali na Mokotowie, przy ul. Niegocińskiej 2a, do wspierania naszej drużyny, która w tym sezonie na własnym parkiecie wywalczyła dwa punkty.

Legioniści pokonali Chrobrego Głogów 3-2, ale w drugim domowym spotkaniu musieli uznać wyższość Olimpii Sulęcin, z którą przegrali 1-3. Początek meczu z MKS-em o godzinie 18:00. Bilety w cenie 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne) do kupienia w dniu meczu, przy wejściu do hali.

Termin meczu: sobota, 15 października 2022, g. 18:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.