Yuri Ribeiro cieszy się po bramce - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy gol Ribeiro w Legii. "Jestem bardzo szczęśliwy".

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W spotkaniu z Lechią Gdańsk Yuri Ribeiro zdobył swoje premierowe trafienie w barwach Legii Warszawa. Portugalczyk pojawił się na boisku w 74. minucie meczu i na dziesięć minut przed końcem strzałem głową zagwarantował "wojskowym" ważne zwycięstwo. Obrońca rozegrał dotychczas 27 meczów w stołecznym zespole i zanotował dwie asysty. - Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem bramkę na wagę zwycięstwa. Za nami trudny mecz, ale najważniejsze, że udało nam się wygrać - powiedział po meczu piłkarz.- Czy ciężko było strzelić tego gola? Chyba nie. Od początku spotkania wierzyłem w zdobycie trzech punktów. Z mojej strony - jeśli nie grasz w pierwszym składzie, musisz być gotowy kiedy wejdziesz na boisku. Gdy wchodziłem na boisko przegrywaliśmy 0-1. Rozgrzewałem się i czuję, że po wejściu na plac pomogę drużynie. Za nami fantastyczne i ważne zwycięstwo.

- Wszyscy jesteśmy szczęśliwi. Zagraliśmy dobre spotkania, chociaż nie ustrzegliśmy się błędów. Dzisiaj po prostu chcieliśmy wygrać. Graliśmy przed naszymi fanami, którzy od początku sezonu bardzo nas wspierają. Dzisiaj również stworzyli fantastyczną atmosferę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.