Tomasz Musiał - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Musiał sędzią meczu z Lechią

źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał z Krakowa został wyznaczony do sędziowania meczu 1/8 finału Pucharu Polski pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. Na liniach asystować mu będą Sebastian Mucha i Jakub Ślusarski, sędzią technicznym będzie Dominik Sulikowski, a w wozie VAR zasiądą Paweł Pskit i Radosław Siejka.



Obsada sędziowska 1/8 finału:
KKS Kalisz - Górnik Zabrze: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Górnik Łęczna - Piast Gliwice: Grzegorz Kawałko (Olsztyn)
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa: Tomasz Musiał (Kraków)
Motor Lublin - Wisła Kraków: Marcin Kochanek (Opole)
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław: Sebastian Jarzębak (Bytom)
Lechia Zielona Góra - Radomiak Radom: Leszek Lewandowski (Zabrze)
Pogoń Siedlce - Resovia: Karol Iwanowicz (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
WL - 08.11.2022 / 15:04, *.tpnet.pl

P.Sedzio sedziujemy obiektywnie i korzystamy z VAR !!!

odpowiedz
mexx - 07.11.2022 / 22:45, *.chello.pl

L - (L) 0:3
Na bank ;)

odpowiedz
Tytus - 07.11.2022 / 20:12, *.t-mobile.pl

No to wkartkowani do granic możliwości drukarza.

odpowiedz
Biały - 07.11.2022 / 17:16, *.centertel.pl

Z całej stawki najgorszy się musiał trafić

odpowiedz
Arek - 07.11.2022 / 23:13, *.tpnet.pl

@Biały : nie ma gorszego od frankowskiego.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.11.2022 / 14:55, *.214.95

z tymi ogórami nawet sedzia nie pomoze, chocby sam fryzjer gwizdał - WYGRAMY !!!
lechia gdansk - ku..a szajs !!!

odpowiedz
Januszek - 07.11.2022 / 14:53, *.chello.pl

Puchar za lige ;) tzw. czlowiek koperta albo reklamowka :KMWTW

odpowiedz
miroL - 07.11.2022 / 14:37, *.wawtel.pl

Z kim sie skontaktowac w sprawie wyjazdu na jutrzejszy mecz do Gdanska?

odpowiedz
Kumaty - 07.11.2022 / 14:55, *.chello.pl

@miroL: Z Simonem Mol dogadac

odpowiedz
Typek - 07.11.2022 / 13:57, *.7.42

Bardzo zły dla Nas zestaw sędziowski

odpowiedz
D.R.Wilanów - 07.11.2022 / 13:43, *.chello.pl

No to pograne...

odpowiedz
Żmija - 07.11.2022 / 13:00, *.vectranet.pl

No to pograne…

odpowiedz