fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz Polska - Chile

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że sprzedaż biletów na mecz towarzyski Polska – Chile, który odbędzie się 16 listopada o godz. 18:00 na stadionie Legii Warszawa rozpocznie się we wtorek, 15 listopada.

Nowy proces sprzedaży biletów rozpocznie się w godzinach porannych 15 listopada 2022 roku przez platformę bilety.laczynaspilka.pl. Termin startu powiązany jest z potrzebą przystosowania systemu sprzedaży do nowego obiektu, na którym zostanie rozegrane spotkanie. Ze względu na mniejszą pojemność trybun, liczba dostępnych w sprzedaży wejściówek będzie ograniczona. Bilety nabywać można w trzech podstawowych kategoriach cenowych (I – 240 zł, II – 180 zł, III – 120 zł).

Poprzednio zakupione wejściówki tracą swoją ważność. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na ww. mecz, najpóźniej do 15 grudnia otrzymają zwrot poniesionych kosztów zakupu wejściówek (wraz z kosztem przesyłki kurierskiej).

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.