Gabriel Kobylak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wypożyczeni: Grali w lidze i w pucharze

Fumen, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach rozegrano ostatnie mecze w Pucharze Polski oraz w lidze przed mistrzostwami świata w Katarze. Gabriel Kobylak i jego Radomiak Radom odpadli z turnieju tysiąca drużyn, a następnie przegrali w lidze. Więcej powodów do zadowolenia może mieć Maciej Kikolski, który choć nie grał w wygranym meczu PP, to w lidze zachował czyste konto w wygranej potyczce z Polonią Warszawa. We Włoszech Jordan Majchrzak doczekał się na kolejne minuty w Primaverze. Tym razem zagrał z Juventusem.

Wypożyczeni
Bartłomiej Ciepiela (Stal Mielec) - od 90. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Wartą Poznań
Joel Abu Hanna (Lechia Gdańsk) - do 11. minuty w przegranym po rzutach karnych meczu z Legią Warszawa w Pucharze Polski. Nie grał w przegranym 1-3 meczu z Piastem Gliwice z powodu kontuzji
Maciej Kikolski (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Resovią Rzeszów w Pucharze Polski. 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Polonią Warszawa w lidze.
Gabriel Kobylak (Radomiak Radom) - 120 minut w przegranym po rzutach karnych (1-3) meczu z Lechią Zielona Góra w Pucharze Polski. Po dogrywce było 0-0. 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin
Jordan Majchrzak (AS Roma Primavera) - od 79. minuty w wygranym 5-2 meczu z Juventusem Primavera
Ramil Mustafajew (Stal Rzeszów) - nie grał w wygranym 1-0 meczu ze Skrą Częstochowa
Patryk Pierzak (Górnik Łęczna) - do 66. minuty w wygranym 1-0 meczu Pucharu Polski z Piastem Gliwice. Do 69. minuty w zremisowanym 2-2 ligowym meczu z Puszczą Niepołomice.

Skrót meczu Radomiak Radom - Pogoń Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ding - 14.11.2022 / 11:06, *.chello.pl

Co nastąpi pierwszy w przypadku wielkiego talentu Mustafajewa? 1. Otrzyma polskie obywatelstwo. 2. Zagra w meczu?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.