Kacper Bobrowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bobrowski: Zbawienne trzy punkty

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Kacper Bobrowski: Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że spotkanie z Siedlcami było bardzo ważne, jako że przegraliśmy kilka ostatnich meczów. Mieliśmy szansę zdobyć punkty u siebie, a tego nie wykorzystaliśmy. Dzięki wygranej z siedlczanami, którzy mają bardzo dobrą ekipę i z pewnością pokażą jeszcze sporo w lidze, złapaliśmy oddech i sądzę, że stopniowo prezentujemy się coraz lepiej. Trzy punkty z drużyną KPS są dla nas zbawienne i bezcenne, jako że pozwoliły nam trochę odbić się od dna tabeli. Nic, tylko się cieszyć.
Dzięki wygranej pomału wzrasta nasza pewność siebie. Borykaliśmy się z różnymi problemami, m.in. zdrowotnymi, ale powoli staramy się z nich wychodzić. Cieszymy się, że w końcu wykorzystaliśmy atut własnej hali, bo na tym nam najbardziej zależało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.