fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót programu Legiony

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia ogłosiła powrót programu profrekwencyjnego dla kibiców, znanego jako "Legiony", który pierwotnie wprowadzony został na 100-lecie klubu i polegał na przyznawaniu odpowiednich wojskowych stopni kibicom, w zależności od ich obecności na stadionie w trakcie sezonu. W ostatnich latach fajnie działający projekt został przez klub kompletnie zaniedbany, ale po dłuższym czasie postanowiono do niego wrócić.

Reaktywowany projekt polega dokładnie na tym samym, a punkty zaliczone będą od początku obecnego sezonu. Niestety klub odciął grubą kreską poprzedni historyczne wyniki uzyskiwane przez kibiców i trudno to sensownie wytłumaczyć...



"Głównym celem programu "Legiony" jest budowa frekwencji na stadionie i wyróżnienie tych kibiców, którzy budują ją z nami. W obecnym sezonie mamy najwyższą frekwencję od lat - 20,1 tys. To wszystko dzięki Wam. Żaden inny klub nie ma takiej społeczności, jaką WY tworzycie. Nie zatrzymujemy się. Działamy dalej. (...) Ubiegłe sezony odgradzamy grubą kreską i skupiamy się na tym, co przed nami. Tym samym historyczne informacje i zebrane punkty nie zostają przeniesione. Niewykorzystane punkty po każdym sezonie będą kasowane" - informuje klub.

Aby uczestniczyć w programie Legiony, nie trzeba zakładać osobnego konta, wystarczy posługiwać się tym, którego używa się do zakupu biletów/karnetów.

Tak prezentują się poszczególne rangi oraz punktacja, którą należy uzyskać do ich otrzymania:
Szeregowy – 3 pkt.
Kapral – 9 pkt.
Sierżant – 15 pkt.
Chorąży – 21 pkt.
Porucznik – 27 pkt.
Kapitan – 33 pkt.
Major – 39 pkt.
Pułkownik – 45 pkt.
Generał – 51 pkt.

Każdy z kibiców będzie miał możliwość wyboru nagrody, a jeśli nie pasuje mu ta, która przysługuje uzyskanej przez niego randze, może wybrać jedną z przygotowanych dla rang niższych. Wybór nagród możliwy jest do 31 maja 2023 roku, a ich realizacja będzie trwała zgodnie z kolejnością zgłoszeń oraz terminami wyznaczonymi przez klub.

Jak dołączyć do programu Legiony?
- Wejdź na stronę bilety.legia.com
- Zaloguj się kontem kibica do systemu 
- Następnie kliknij na swoje imię i nazwisko (prawy górny róg) i przejdź do zakładki Twoje konto
- W kolejnym kroku przejdź do zakładki Program Legiony i kliknij przycisk "Dołącz". 

Wśród nagród są zniżki na bilety, ofertę gastronomiczną w SportsBarze, czy FanStore, tańszy nadruk na oficjalnej koszulce meczowej, powitanie lub życzenia urodzinowe na telebimie, autograf z dedykacją na dostarczonym przedmiocie, kubek/szalik Legiony, wycieczka po stadionie (ze strefą L1), możliwość obejrzenia meczu domowego rezerw w LTC, zwiedzanie LTC, film okolicznościowy od piłkarza pierwszej drużyny, wizyta na treningu pierwszej drużyny oraz możliwość strzelenia rzutu karnego bramkarzowi pierwszej drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Darek - 30.11.2022 / 11:56, *.chello.pl

Żeby znowu nie wyszło tak jak ostatnio, że jak przyjdzie do rozdawania nagród to oddzielą to grubą kreską.

odpowiedz
Peter - 29.11.2022 / 14:09, *.vectranet.pl

Coś tych stopni ewidentnie za mało, autor pomysłu chyba młody i nie był w wojsku :-D

odpowiedz
Katar - 29.11.2022 / 13:29, *.chello.pl

Uważam zaczynanie programu od nowa(brak kontyuacji) za zwykle kurest... o. Klub wykazuje się po raz kolejny brakiem szacunku w stosunku do kibiców
A może tak wygodniej.... By nie wydawać zaległych nagród

odpowiedz
Pułkownik - 30.11.2022 / 05:49, *.t-mobile.pl

@Katar: Ostatnie zdanie w samo sedno. Coś o zaległych wiem.

odpowiedz
Pepe - 30.11.2022 / 13:26, *.t-mobile.pl

@Katar:
Zgadzam się z Tobą w 100%.
Program z takim potencjałem rozpieprzyli, bo komuś się nie chciało, albo nie opłacało go należycie prowadzić. Teraz startują na nowo (i to w połowie sezonu) udając, że nic się złego nie stało. Mają kibiców w doopie i tylko patrzą jak kolejną kasę wyciągnąć. A gdzie szacunek i należyte potraktowanie tych, którzy byli z klubem w najtrudniejszym momencie (miniony sezon)? Mioduski usunął się w cień, ale dalej wyciąga swoje chytre łapska.
A TERAZ NAJLEPSZE !!! - wybór nagrody do 31.05.2023 - czyli zaraz po zakończeniu sezonu. To nawet śmieszne nie jest.

odpowiedz
MK - 07.12.2022 / 12:26, *.187.10

@Pułkownik : Na mecze i tak chodzę, więc ich nagrody mam gdzieś. Ale to jest walenie w ch..a, bo teoretycznie Ci, którzy powinni dostać najwięcej za swoje przywiązanie, są najbardziej oszukiwani.
Jeśli chodzi o te wszystkie lata, to udało mi się odebrać jedną, lub dwie nagrody. Dodam, że w każdym roku miałem maksymalną rangę. Klub najpierw tłumaczył, że nagród jeszcze nie ma, a później że już czas na odbiór minął! A te dziewczyny z marketingu... Szkoda gadać. Czułem się, jakbym przyszedł po zasiłek do ZUS:-(

odpowiedz
P. - 29.11.2022 / 11:07, *.play-internet.pl

Odcinanie grubą kreską jest prawdopodobnie bardzo łatwo wytłumaczalne. Klub nie ma dostępu do starej bazy danych. Poszła sobie w pi... razem z firmą która tym zarządzała.

odpowiedz
FWWM - 29.11.2022 / 22:21, *.orange.pl

@P. : jeżeli taka jest prawda, to trąci jeszcze większą amatorką ze strony klubu, niż zakładałem...

odpowiedz
Kibic L - 29.11.2022 / 10:24, *.t-mobile.pl

Kiedy możliwy będzie wybór nagród?

odpowiedz
ding - 29.11.2022 / 10:02, *.chello.pl

"możliwość obejrzenia meczu domowego rezerw w LTC": czy wstęp na mecze rezerw w LTC nie jest czasem darmowy?

odpowiedz
Peter - 29.11.2022 / 14:08, *.vectranet.pl

@ding: Jeśli łącznie z dowozem na mecz to jestem na tak :-D

odpowiedz