Zeszłoroczna reprezentacja Legii na MP seniorów w boksie: Jan Majewski, Maciej Jewdokin, Mateusz Konaszyc, Paweł Michalik i Szymon Brząkała
REKLAMA

Boks

Pięcioro legionistów na MP seniorów w boksie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pięcioro zawodników Legii Warszawa wystartuje w tegorocznych mistrzostwach Polski seniorów w boksie, które w sobotę rozpoczną się w Zabrzu. W składzie naszej ekipy zabraknie niestety zeszłorocznego złotego medalisty w kat. -54kg, Macieja Jewdokina, który przeniósł się z Legia Fight Club do Żoliborskiej Szkoły Boksu i w tych barwach występować będzie w zawodach.

Na mistrzostwach Polski w barwach Legii wystąpi dwoje zawodników Klubu Bokserskiego Legia i trzech pięściarzy Legia Fight Club - Aleksandra Ciechomska (kat. -63kg), Szymon Brząkała (-67kg), Bartosz Kucharczyk (-75kg), Paweł Michalik (-75kg) i Jan Majewski (+92kg). Zawody potrwają do czwartku, 8 grudnia.

Z kolei grupa legionistów z Polsat Boxing Promotions zamiast startu w mistrzostwach kraju, szykuje się do kolejnej gali PBP13, która odbędzie się 9 grudnia w Gliwicach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.