Jurgen Celhaka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

22. urodziny Celhaki

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj Jurgen Celhaka świętuje 22. urodziny. Pomocnik Legii urodził się w Tiranie, gdzie uczył się piłkarskiego rzemiosła. Z lokalnego FK Tirana trafił na Łazienkowską w 2021 roku. W barwach naszego klubu zadebiutował w wygranym spotkaniu z Górnikiem Łęczna i dotychczas rozegrał 19 spotkań, z czego tylko jedno w obecnych rozgrywkach.

Z okazji urodzin życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia oraz sukcesów z Legią Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Gogol - 07.12.2022 / 14:36, *.play-internet.pl

Dużo zdrówka Panie Czelchako

odpowiedz
Jasio - 07.12.2022 / 08:15, *.autocom.pl

Wszystkiego najlepszego! Głowa do góry, moze jeszcze zagrasz w Australii i Arce Gdynia.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 06.12.2022 / 21:53, *.netfala.pl

Życzę Ci gry za tego paralityka Slisza.................

odpowiedz
Jasio - 07.12.2022 / 08:18, *.autocom.pl

@Trener Bramkarzy: wracaj na swoje forum polonisto.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 07.12.2022 / 22:06, *.netfala.pl

@Jasio: Sam jestes polonista turlaj dropsa............

odpowiedz
LegiaFans - 06.12.2022 / 20:07, *.chello.pl

Wa(L)czyćTrenowć Warszawa Musi Panować. Jurgen Dawaj wierzymy w Ciebie !!!

odpowiedz
Fighter - 06.12.2022 / 19:16, *.centertel.pl

Samych sukcesów w nowej drużynie.

odpowiedz
bronek49 - 06.12.2022 / 17:43, *.chello.pl

miał być taki talent jak Mussi a lata lecą a talenty nie robią postępów

odpowiedz
majusL@legionista.com - 06.12.2022 / 15:10, *.174.42

Zdrowia życzę i chęci do pracy. Oby kolejne urodziny w nowym klubie. Adios

odpowiedz
ZC - 06.12.2022 / 11:55, *.plus.pl

Wypożyczenie albo czekanie na transfer Slisa , może plaga kontuzji . As z Ukrainy już chyba skreślony , zostaje Sokołowski przyklejony do ławki i tak chyba zostanie , Augustyniak którego można przesunąć . Na plus młody wiek i gra w U-21 swojej ojczyzny . Minus , były przecieki o trudnym charakterze

odpowiedz
exsa - 06.12.2022 / 11:41, *.orange.pl

Zdrowia i dobrej gry oraz dostawac wiecej szans !!!!

odpowiedz
Rytm - 06.12.2022 / 09:58, *.atman.pl

O ile Muci jeszcze jako taka zagra dobrze od wielkiego dzwona, tak ten to niewypał do kwadratu.

odpowiedz