fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening w słońcu. W sobotę sparing z Motorem

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek drużyna Legii miała dwie sesje treningowe, a w piątek jedną. Zawodnicy rozpoczęli zajęcia od pracy w siłowni, a następnie przenieśli się na boisko. W treningu nie wzięli udziału Carlitos, Maciej Rosołek, Blaz Kramer i reprezentanci. Do zajęć z pierwszą drużyną włączeni zostali dwaj gracze rezerw - Jakub Jędrasik i Jan Ziółkowski.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć WoytkaNa początku trener Kosta Runjaić zapowiedział, że zajęcia przed sobotnim sparingiem nie będą długie. Zawodnicy wykonali dwa szybkie kółka wokół boiska i przeszli do gierki na kilka małych bramek dokoła ograniczonego pola gry. Sztab zwracał uwagę na to, by piłkarze w odpowiednich momentach zmieniali stronę i myśleli nad tym co robią. Następnie rozpoczęła się praca nad rozgrywaniem piłki od środka boiska, dośrodkowaniami i strzałami. W jednej z akcji efektowną przewrotką popisał się Robert Pich. Po godzinie trening dobiegł końca.

W sobotę o godzinie 13 w Legia Training Center "Wojskowi" zmierzą się towarzysko z Motorem Lublin. Transmisja z meczu odbędzie się na klubowym YouTubie. My tradycyjnie zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L) eon - 10.12.2022 / 01:14, *.inetia.pl

" i myśleli nad tym co robią ". No bez jaj , takich ekstremalnych wymagań , przecież nie było w kontraktach !

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 11.12.2022 / 12:29, *.plus.pl

@(L) eon:

Hahahaha, padłem :-)

odpowiedz
LegiaFans - 09.12.2022 / 19:11, *.chello.pl

Wa(L)czyć Trenować Warszawa Musi Panować!!!!!(L)

odpowiedz
LW - 09.12.2022 / 19:09, *.orange.pl

LEGIA 3-1 Motor L. ! "L" !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.