Kacper Skibicki, Maik Nawrocki i Aleksandar Rogić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening pod balonem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Środowy trening Legii rozpoczął się od pracy w siłowni. Duże mrozy powodują, że sztab szkoleniowy zrezygnował z opcji trenowania na świeżym powietrzu. Zresztą nawet boisko z podgrzewaną murawą w LTC było dziś lekko oszronione. W tej sytuacji zespół przeniósł się na kryte boisko ze sztuczną murawą.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć WoytkaZ drużyną nadal nie trenuje Carlitos, który ma problemy z łydką. Z zajęć na sztucznej nawierzchni zwolnieni byli także Ernest Muci i Bartosz Kapustka. Do treningów po chorobie wrócił natomiast młody Jan Ziółkowski, który wraz z Jakubem Jędrasikiem został niedawno zaproszony do pierwszej drużyny. Pozostali zawodnicy byli do dyspozycji Kosty Runjaicia.

W hali pneumatycznej zajęcia trwały nieco ponad godzinę i przebiegały głównie pod dyktando najróżniejszych gierek. Treningu nie dokończył Bartosz Slisz, którego piszczel bardzo mocno ucierpiała po jednym ze starć.

Legioniści będą trenować jeszcze przez tydzień, następnie otrzymają wolne na święta. Na piątek zaplanowany jest sparing z Ruchem Chorzów i najprawdopodobniej odbędzie się on pod balonem. Początek o godzinie 12:00.

Fotoreportaż z treningu - 21 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
sKIBICKI Won z Legii!! - 15.12.2022 / 18:02, *.centertel.pl

Legia Mistrz !!!

odpowiedz
WSL - 15.12.2022 / 09:10, *.orange.pl

Na zdjeciu nr 12 kto jest kontuzjowany !!!

odpowiedz
exsa - 15.12.2022 / 09:06, *.orange.pl

Odnosnie treningu to sluszne posuniecie by nie nabawic sie urazow ! Trenujemy "LEGIO" bo runda wiosenna powoli ale sie zbliza !!!

odpowiedz
rekLama piłeczki kochanej - 15.12.2022 / 00:44, *.57.22

Z Ruchem sparing powinien być otwarty ze sprzedażá biletòw na Ł3 myśle że kilka tyśuêcy by przyszlo spragnionych ✨⚽️✨a i kilka setek było by gości napewno i gorâco i kolorowo by było na Ł3 a to tylko sparing....

odpowiedz
LG - 15.12.2022 / 17:14, *.chello.pl

@rekLama piłeczki kochanej: niezły towar bierzesz.

odpowiedz
A najLepszy towar to✨⚽️✨ - 16.12.2022 / 01:27, *.120.60

@LG: Bez towaru kopiesz w ściane ze złości....

odpowiedz
LegiaFans - 14.12.2022 / 18:19, *.chello.pl

Wa(L)czyć Trenować Warszawa Musi Panować

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.