Łukasz Koszarek - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Koszarek: W drugiej połowie za dużo kombinowaliśmy

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Łukasz Koszarek: Uważam, że na początku spotkania zagraliśmy bardzo dobrze – dzieliliśmy się piłką i wszystko wyglądało naprawdę przyzwoicie. Problemy zaczęły się w drugiej połowie – rywale obniżyli skład oraz zagrali bardzo fizycznie i agresywnie. My z kolei trochę za dużo kombinowaliśmy. Powinniśmy byli odpowiedzieć przeciwnikom tym samym, szczególnie w obronie. Mieliśmy zbyt wiele strat, straciliśmy zbyt wiele punktów i nie byliśmy już w stanie wrócić do meczu.
Ostatni pojedynek w tym roku kalendarzowym jest istotny, jako że w lidze zdążyliśmy już stracić parę „oczek”. Dlatego tę rywalizację musimy koniecznie wygrać. Arka to z pewnością dobra drużyna, w której trenuje wielu świetnych zawodników, niemniej jednak sądzę, że to my będziemy faworytami. Musimy to udowodnić na boisku.
Podczas konfrontacji z Galatasaray kibice bardzo nas wspierali. Przyjemnie gra się w takich warunkach. Stanowi to coś, co każdy koszykarz uwielbia i dzięki czemu otrzymuje dodatkowy zastrzyk energii. Z tego względu chcielibyśmy bardzo podziękować naszym fanom za wsparcie przez całe spotkanie.
Z okazji Bożego Narodzenia i zbliżającego się nowego roku kalendarzowego można nam życzyć przede wszystkim zdrowia, zwłaszcza że trochę przeziębienie mnie złapało [śmiech]. Myślę, że jeśli ono będzie, to wówczas wchodzimy na odpowiednie tory i będzie dobrze.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.