REKLAMA

Squash

Sześć medali legionistów w turnieju kat. A

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji squasha Legii Warszawa zdobyli sześć medali podczas ostatniego w roku 2022 turnieju kategorii A dla juniorów. Antoni Jakubiec zwycieżył w kategorii U-17 oraz U-19, Dominik Mozer w tych samych kategoriach zdobył srebrne medale. Ania Jakubiec była druga w rywalizacji do lat 13, a trzecia była Nadia Budzik.

Nasz najmłodszy zawodnik, Mateusz Łukawski zajął bardzo wysokie, 4. miejsce w kategorii BU11.

Wyniki legionistów:
U-13: 2. Ania Jakubiec, 3. Nadia Budzik
U-15: 5. Ania Jakubiec, 7. Nadia Budzik
U-11: 4. Mateusz Łukawski
U-17 1. Antoni Jakubiec, 2. Dominik Mozer
U-19: 1. Antoni Jakubiec, 2. Dominik MozerREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.