Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Charatin na aucie, Johansson niepewny

Woytek, źródło: Legionisci.com/sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

W Legii większych szans na grę nie ma Igor Charatin. W sztabie zapadła nawet decyzja, że w przypadku koniecznych roszad w składzie większe szanse na pojawienie się na placu gry będą mieli wychowankowie. W tej sytuacji klub najchętniej rozstałby się z Ukraińcem, który ma ważny kontrakt jeszcze przez półtora roku.Charatin zarabia jednak przy Łazienkowskiej dobre pieniądze i aby z nich zrezygnował musiałby mieć w zanadrzu lepszą z innego klubu lub Legia musiałaby go przekonać do rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron, czyli zapłacenia mu z góry za część kontraktu.

– Rozmawiamy z zawodnikiem i agentem. Prowadzimy trójstronną dyskusję, ale nie jest to temat, który będę poruszał publicznie - skomentował krótko Jacek Zieliński w rozmowie z TVP Sport.

Niepewna jest przyszłość Mattiasa Johanssona, ale w przeciwieństwie do Charatina, jego umiejętności są cenione, choć ze względów zdrowotnych za często nie da się z nich skorzystać.

– Na Łazienkowską nie trafiła żadna oferta dotycząca Johanssona. Czy mógłby odejść zimą? Miałbym problem z pozbyciem się tak dobrego zawodnika w tym momencie. Także w obliczu celów sportowych, które są przed nami. Chciałbym, by był z nami przynajmniej do końca kontraktu - skomentował Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.