Bartosz Kapustka - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapustka i Jędrzejczyk przedłużą umowy

źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

W rozmowie z TVP Sport dyrektor sportowy Legii Warszawa poruszył temat transferów i przedłużania kontraktów z tymi, którym kończą się umowy. Przy Łazienkowskiej liczą się z tym, że zatrzymanie w klubie Josue i Filipa Mladenovicia będzie bardzo trudne, bo obaj liczą na intratne oferty pod koniec swoich karier, a takiego poziomu Legia nie może im zaoferować.

Zdecydowanie łatwiej będzie z Bartoszem Kapustką i Arturem Jędrzejczykiem. Kontrakty obu najprawdopodobniej zostaną przedłużone podczas zgrupowania w tureckim Belek.W grudniu 2023 wygasa umowa Igora Strzałka, który na razie ma rozegranych kilka minut w pierwszym zespole, ale wszyscy wierzą, że jest materiałem na piłkarza.

- Negocjacje trwają od kilku tygodni i zbliżamy się do konsensusu. Dla jasności powiem, że nie chodzi o kwestie finansowe. To kwestia stworzenia odpowiednich perspektyw na przyszłość. Rozważałem różne opcje, bo szkoda, żeby nie miał okazji do regularnej gry na dobrym poziomie. Ma potencjał i umiejętności, które sprawią, że nie powinien odstawać na tle Ekstraklasy, lecz może nawet pewnymi akcjami pozytywnie zaskakiwać kibiców i trenera. Ale to na razie moje predykcje, które być może dopiero się zweryfikują w rundzie wiosennej - mówi Jacek Zieliński.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.