fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sergio Monteiro nowym zawodnikiem Legii

Woytek, źródło: Legia Futsal

Futsalowa Legia dokonała kolejnego transferu tej zimy. Nowym zawodnikiem został Sergio Monteiro. Będzie występował w koszulce z numerem 5.22-letni Portugalczyk jest rozgrywającym. W ubiegłym sezonie występował w drużynie Team Lębork, która spadła z ekstraklasy. Rundę jesienną bieżącego sezonu także spędził w Lęborku. Wystąpił w 11 meczach, w których strzelił 7 goli. W poprzednich rozgrywkach jego bilans wyniósł 28 spotkań i 9 bramek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
maik83 - 06.01.2023 / 17:01, *.centertel.pl

Dawać go na zgrupowanie do Turcji w małej grze będzie dobry

odpowiedz
majusL@legionista.com - 05.01.2023 / 20:15, *.centertel.pl

Powodzenia !!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.