Filip Mladenović - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Mladenović: Rozmowy się toczą. Zobaczymy, co będzie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Byłem chory przez 7 dni po powrocie z Kataru, ale odpocząłem. Miałem miesiąc, 3 tygodnie. Trochę trenowałem indywidualnie, a potem wróciłem, jestem szczęśliwy i przygotowany do przygotowań - mówi Filip Mladenović.- Mecze na mistrzostwach świata są grane z przyjemnością. Skończyło się tak, jak się kończyło. Czy mogło być lepiej? Może mogło być, ale nie ma się czego wstydzić. Mieliśmy swoje problemy, zagraliśmy jak zagraliśmy. Idziemy dalej. To bardzo dobra grupa chłopaków. Jestem szczęśliwy bardzo, że miałem przyjemność z nimi być.Czy to będzie Twoja ostatnia runda w Legii?
- Nie... Realnie mogę powiedzieć, że zobaczymy, co się wydarzy. Jakieś rozmowy się toczą, dyrektor sportowy dzwonił do mojego agenta. Nie lubię zbytnio wybiegać przyszłość, bo nie wiem, co wydarzy się jutro. Zawsze mówiłem, że interesuje mnie to, co jest teraz. Inne sprawy zostawiam. Rozmowy się toczą. Zobaczymy, co będzie. Najważniejsze, żebym był zdrowy i dobrze przygotowany do rundy wiosennej, bo mamy cel do osiągnięcia. Nie mam nic konkretnego do powiedzenia na temat rozmów transferowych. Inni ludzie się tym zajmują. Moim celem zawsze jest walka o mistrzostwo i Puchar Polski. Wierzę, że jest szansa dogonić Raków. Wierzę w siebie, sztab trenerski i kolegów z drużyny. W Legii zawsze jest walka o najwyższe cele, nieważne czy zostanie mi tu jeszcze 6 meczów, czy 6 lat.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
WSL - 11.01.2023 / 09:50, *.orange.pl

P.Mladenovic odejdz Pan i nie mecz nas Kibicow bo tylko poczatek byl dobry po przyjsciu do LEGII przez sezon a potem to wiadomo jak bylo ! Zegnam bez zalu !!!

odpowiedz
Lewy - 09.01.2023 / 23:26, *.timplus.net

Naprawdę wierzysz? Teź chciałbym wierzyć,ale wiara musi być oparta na argumentach,a my chyba pierwszy raz ich nie mamy. Kojarzy mi się sezon po lidze mistrzów ,kiedy wyprzedali cały skład i wszyscy skazywali nas na spadek skończyło się 2:3 "wiadomo z kim" ,ale wtedy była moc i jakość w drużynie,teraz jest pozbywanie się wartościowych zawodników za darmo albo pół darmo,zastępowanie ich "szeptem" to trwa od dłuższego czasu i nie widać perspektyw na przyszłość.Obym się mylił.

odpowiedz
Oli oj boli - 09.01.2023 / 00:36, *.play-internet.pl

Tak powiedział że nic nie powiedzial

odpowiedz
ja - 08.01.2023 / 16:49, *.play-internet.pl

znerwicowana serbska anorektyczna parowo Legia to szczyt twoich możliwości więc pięknie podziękuj i podpisz cokolwiek Ci dają

odpowiedz
majusL@legionista.com - 08.01.2023 / 13:48, *.centertel.pl

Brać tyle € ile ktoś oferuje I niech spada!! Adios

odpowiedz
szwarny synek - 09.01.2023 / 09:23, *.46.47

@majusL@legionista.com: No pewnie niech wszyscy odejdą najlepiej,zaraz widać ze masz łeb jak mioduski "brać ile oferują i nara"

odpowiedz
LegiaFans - 08.01.2023 / 11:36, *.chello.pl

Wa(L)czyc Trenować Warszawa Musi Panować (L)

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 08.01.2023 / 09:58, *.plus.pl

I nic nie mówiąc rzekł...tosmy się kur...a dowiedzieli

odpowiedz
Dezerter - 08.01.2023 / 11:52, *.t-mobile.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Skoro powiedział, że sam jeszcze nic nie wie, to co mial rzec - że wie? Takich ludzi szukaj w polityce - co innego myślą, co innego mówią i co innego robią...

odpowiedz
xxc - 08.01.2023 / 16:17, *.35.88

@Koneser polskiej piłki klubowej: A co miał powiedzieć, że zostaje? Czy może, że wyjeżdża? Nie ma konkretów, bo brak ustaleń i podpisanego kontraktu.

"Rozmowy się toczą. Zobaczymy, co będzie. (...) Nie mam nic konkretnego do powiedzenia na temat rozmów transferowych. Inni ludzie się tym zajmują."

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.