Lindsay Rose z urazem opuścił trening - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Powrót na boisko. Kilku nieobecnych, uraz Rose

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po dniu przerwy drużyna Legii powróciła na boisko treningowe w Cornelia Sports Center. W czwartek ze względu na bardzo złą pogodę sztab szkoleniowy zdecydował o tym, że jedyną aktywnością fizyczną będzie praca w siłowni. Pogoda w Belek wprawdzie nie uległa większej poprawie, ale najwyższa pora wrócić do normalnych treningów.

Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia WoytkaPrzed południem legioniści ćwiczyli w siłowni, a po południu stawili się na boisku. Z powodów zdrowotnych (drobne infekcje) nieobecni byli Jakub Trojanowski, Robert Pich, Patryk Sokołowski i Bartosz Kapustka - jutro wrócą do zajęć. Ponadto brakowało kontuzjowanego Makany Baku.

W pierwszej fazie zajęć, podczas gierki w dziadka, ból w prawym kolanie poczuł Lindsay Rose, przez co wyraźnie podłamany opuścił trening i udał się z kierownikiem drużyny do hotelu. Przez całe zajęcia zespół pracował nad taktyką i wykończeniem akcji ofensywnych zarówno skrzydłami, jak i przez środek boiska. Najlepszą skutecznością popisywał się Carlitos.

Przed Legią jeszcze dwa mecze sparingowe. 15 stycznia o godzinie 12 Legia zmierzy się z niemieckim Chemnitzerem FC, grającym na co dzień w Regionallidze, a o 15:30 rywalem będzie serbski FK Čukarički. Z obu spotkań przeprowadzimy tekstowe relacje LIVE! Zapraszamy.

Fotoreportaż z meczu - 23 zdjęcia Woytkafot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.