Legia 2023 na zgrupowaniu w Belek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Belek: Ostatni trening, pamiątkowe zdjęcie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę o godzinie 15 czasu miejscowego drużyna Legii przeprowadziła ostatni trening podczas zgrupowania w Turcji. W niedzielę "Wojskowych" czekają dwa spotkania sparingowe, a w poniedziałek z samego rana zespół wyruszy do Warszawy.

Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia WoytkaZajęcia poprzedziło pamiątkowe grupowe zdjęcie piłkarzy i sztabu. Zabrakło na nim jedynie Bartosza Kapustki, który jako jedyny pozostał w hotelu z powodu infekcji. Wczorajszy uraz Lindsaya Rose okazał się niegroźny. Wyraźnie zadowolony obrońca wziął udział w całym treningu z pełnym obciążeniem. Indywidualnie z Kacprem Balcerakiem ćwiczył natomiast Makana Baku.

W niedzielnych sparingach sztab szkoleniowy będzie przyglądał się jeszcze testowanemu Jin-hyun Lee. Koreańczyk ma kilka pozytywnych cech, ale jednocześnie wydaje się, że nie prezentuje jakiegoś wyższego poziomu od zawodników, którzy już są w klubie. W tej sytuacji - biorąc pod uwagę, że każdy transfer musi być wzmocnieniem - szanse na jego angaż naszym zdaniem nie są zbyt duże. Decyzja będzie musiała zapaść zaraz po zgrupowaniu, bo zgodnie z umową tego dnia kończą się jego testy w stołecznym klubie.

Podczas ostatniego treningu sztab skupił się na szybkości, gierkach na dwa kontakty oraz stałych fragmentach gry. Po treningu Josue i Yuri Ribeiro rywalizowali między sobą w rzutach karnych - możecie to zobaczyć na naszym materiale filmowym.


Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.