Paweł Szczepaniak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Szczepaniak: Nie mieliśmy argumentów, by odpowiedzieć rywalom

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Paweł Szczepaniak: Rywalizowaliśmy z przeciwnikiem z górnej półki ligowej tabeli. Już przed meczem wiedzieliśmy, że spotkanie będzie trudne, co wprost wynikało ze statystyk, jako że zawodnicy Mickiewicza cechują się najlepszą zagrywką. Oponenci udowodnili swoją wyższość na boisku w bardzo dobry sposób. Nieźle zagrali blokiem, co nas nieco zaskoczyło. W całym meczu zrobili bowiem bodajże piętnaście bloków, a my nie mieliśmy argumentów, aby im odpowiedzieć. Siła naszej zagrywki była na tyle słaba, że nie mogliśmy ich odrzucić, a ponadto rozgrywający Kluczborka trochę nas „porozprowadzał”.
Po raz trzeci w tym sezonie miałem możliwość wejścia na boisko i swój występ uważam za dobry – pomogłem drużynie. Liczę, że to doświadczenie będzie procentowało na przyszłość i że w końcu będę mógł pomóc zespołowi w odnoszeniu zwycięstw. Mam nadzieję, że trener będzie mi dawał teraz trochę więcej szans na boisku, choć jeśli nie wybiegnę w pierwszym składzie, to się oczywiście nie obrażę. [śmiech] Jestem zawsze gotowy do gry, aby wesprzeć drużynę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.