fot. Legiakosz.com
REKLAMA

Legia gospodarzem turnieju ćwierćfinałowego MP U-19

Bodziach, źródło: Legionisci.com / Legiakosz.com

W środę, 25 stycznia w siedzibie Polskiego Związku Koszykówki w Warszawie rozlosowano składy grup turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski do lat 19. Aplikacja naszego klubu dotycząca chęci organizacji jednego z czterech turniejów spotkała się z akceptacją PZKosz w związku z czym o awans do półfinałów legioniści zagrają w hali OSiR Bemowo.

Legioniści o awans do półfinałów rywalizować będą z MKS-em Dąbrowa Górnicza (3 lutego) oraz Astorią Bydgoszcz (5 lutego). Awans do półfinałów zapewnią sobie zwycięzcy grup. Turnieje półfinałowe rozegrane zostaną w dniach 18-20 lutego, a turniej finałowy w dniach 30 marca - 3 kwietnia.

Oto skład grup turniejów ćwierćfinałowych Mistrzostw Polski U19:
Grupa A: ŁKS SG PŁ Łódź, UKS GIM 92 Ursynów, WKK Wrocław (gospodarz)
Grupa B: GTK Gliwice, AKM Gromy Nowy Tomyśl, AZS UJK Kielce (gospodarz)
Grupa C: Enea Astoria Bydgoszcz, MKS Dąbrowa Górnicza, Profbud Legia Warszawa (gospodarz)
Grupa D: MKKS Żak Koszalin, MUKS 1811 Unia Tarnów, Niedźwiadki Chemart Przemyśl (gospodarz)

Turnieje odbędą się w dniach 3-5 lutego. Tylko zwycięzca każdej z grup awansuje do kolejnej fazy rozgrywek, czyli turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski U19.

Terminarz grupy C (hala OSiR Bemowo):
Piątek, 3.02: Profbud Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza
Sobota, 4.02: MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Astoria Bydgoszcz
Niedziela, 5.02: Profbud Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.