Maciej Zygmuntowski
REKLAMA

Strzelectwo

Wyniki legionistów w Monachium

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Monachium zakończyły się międzynarodowe zawody w strzelectwie sportowym H&N Cup, w których udział wzięło dwoje zawodników Legii. Maciej Zygmuntowski z wynikiem 562 pkt. zajął 20. miejsce w pistolecie pneumatycznym juniorów, a Wilhelmina Wośkowiak była 22. w karabinie pneumatycznym juniorek z wynikiem 622.5 pkt.

Przed legionistami kolejne międzynarodowe starty - w czeskim Pilźnie, gdzie rywalizować będą w dniach 1-5 lutego.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.