Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Pekharta

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek o 11:30 drużyna Legii Warszawa rozpoczęła przygotowania do kolejnego spotkania ligowego. Pierwsza część zajęć odbyła się w siłowni, a w samo południe piłkarze wyszli na boisko w LTC. Po raz pierwszy z drużyną trenował Tomas Pekhart, który w poniedziałek podpisał 1,5-roczny kontrakt ze stołecznym klubem.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia WoytkaW zajęciach nie wziął udziału Carlitos, który podczas spotkania z Koroną Kielce doznał złamania prawej dłoni. W poniedziałek Hiszpan przeszedł zabieg i teraz czeka go kilka tygodni przerwy w treningach. Ponadto zabrakło kontuzjowanych Blaza Kramera i Lindsaya Rose. Na boisko nie wyszli także: Josue, Ribeiro, Mladenović, Slisz, Wszołek i Rosołek - zostali na odnowie biologicznej.

Dużą skutecznością imponował Pekhart, oby przełożyło się to na bramki w meczach oficjalnych. Przez chwilę poczynaniom kolegów przyglądał się z boku Lindsay Rose. Zawodnik potwierdził, że jego rehabilitacja przebiega poprawnie i w marcu powinien być gotowy do gry.

W środę legioniści także będą trenowali o 11:30. Mecz Zagłębie Lubin - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godzinie 20:00.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.