fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nabory do wszystkich grup Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia Ladies organizują treningi naborowe do wszystkich grup wiekowych. W środę, 1 marca o godzinie 19:00 przy Łazienkowskiej odbędą się nabory do drużyny seniorek, juniorek oraz trampkarek.

W czwartek, 2 marca o 17:00 przy Zbaraskiej 3 będzie miał miejsce trening naborowy do grupy orliczek, z kolei w czwartek o 18:15 również przy Zbaraskiej, będzie miał miejsce sprawdzian umiejętności młodziczek.

Aby wziąć udział w naborach należy wcześniej wypełnić formularz.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.