Rafał Augustyniak w Radomiu - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Augustyniak w jedenastce 25. kolejki Ekstraklasy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W miniony piątek Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Jeden legionista znalazł się w najlepszej jedenastce 25. kolejki Ekstraklasy. Wyróżniony został Rafał Augustyniak.

Jedenastka 25. kolejki:
Dante Stipica (Pogoń) - Fran Tudor (Raków), Rafał Augustyniak (Legia), Miłosz Trojak (Korona), Erik Janża (Górnik), Kajetan Szmyt (Warta), Janis Papanikolaou (Raków), Lukas Podolski (Górnik), Filip Marchwiński (Lech), Ivi Lopez (Raków), Erik Exposito (Śląsk)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.