Walerian Gwilia - fot. Woytek / Legionisci.com

Gwilia rozpocznie treningi z Legią

źródło: sport.tvp.pl - Wiadomość archiwalna

We wtorek treningi ze stołeczną drużyną rozpocznie Walerian Gwilia - informuje sport.tvp.pl. Ostatnie 1,5 roku Gruzin spędził w Rakowie Częstochowa, w sumie zagrał w 28 spotkaniach i zdobył jedną bramkę. Sporo czasu stracił z powodu urazów, a pod koniec stycznia tego roku rozwiązał umowę z częstochowskim klubem. W ostatnich tygodniach zawodnik pracował indywidualnie."Legia wyciągnęła do piłkarza pomocną dłoń. Gwilia zgłosił się do swojego byłego pracodawcy z prośbą o możliwość treningów na wysokim poziomie. Pomocnik poprosił o możliwość ćwiczenia z Wojskowymi pod okiem Kosty Runjaica, który zaakceptował takie rozwiązanie. Gwilia odwiedził legionistów po wygranej ze Stalą i został miło przyjęty przez kolegów" - czytamy na sport.tvp.pl.

Nie oznacza to, że Gwilia podpisze kontrakt ze stołecznym klubem, ale takiej opcji nie można wykluczyć, ponieważ jest wolnym zawodnikiem. Najpierw musi jednak przekonać do siebie sztab szkoleniowy.

Gwilia był piłkarzem Legii Warszawa od lata 2019 roku do końca sezonu 2020/21. W sumie zagrał w 70 spotkaniach, w których zdobył 11 bramek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.