Arkadiusz Wrzosek
REKLAMA

KSW

KSW: 3 czerwca walka Wrzoska na Narodowym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znany jest termin kolejnej walki Arkadiusza Wrzoska. Legionista po dwóch wygranych w KSW, tym razem, w swoje urodziny, wystartuje w XTB KSW Colosseum 2 - na stadionie Narodowym w Warszawie. Wydarzenie będzie miało miejsce 3 czerwca, a bilety na nie nabywać można już teraz od 70 złotych.

Nie poznaliśmy jeszcze rywala, z którym walczyć w klatce będzie Arek Wrzosek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Andrzej - 21.03.2023 / 00:53, *.tpnet.pl

Stadion Narodowy jednak czynny ? A bo to ludzie różnie gadają ... Okej , czyli za dwa miesiące i trzynaście dni . Pozdro Arek (L)

odpowiedz
Arek - 20.03.2023 / 23:13, *.tpnet.pl

To na ksw, pajac zgodę wydaje, a na finał krajowego pucharu, to już nie. Ne mogę się nadziwić, z jaką chęcią Warszawa na tego nieroba głosowała. Przecież on jest jeszcze gorszy niż Hanka.

odpowiedz
Andrzej - 22.03.2023 / 12:04, *.tpnet.pl

@Arek: Ciebie też pozdro Arek . Faktycznie , HGW też była przykra i niedobra za swojej kadencji , no niestety ... Nie wiem kto z nich bardziej wkurza , oboje to trudne przypadki - nie nadają się na to zaszczytne stanowisko .

odpowiedz
Kuchy King - 20.03.2023 / 19:24, *.vectranet.pl

Ciekawe, czy Czaskoski dopuści organizację imprez masowych na stadionie ;-)

odpowiedz
ops2 - 20.03.2023 / 19:04, *.centertel.pl

Mysle ze to będzie ….Marcin „el testosterone” ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.