Wiktor Piec
REKLAMA

Zapasy

Wiktor Piec 5. w międzynarodowych MP kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Chęcinach rozegrano międzynarodowe mistrzostwa Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym, w ramach VI memoriału im. Ksawerego Waliszewskiego. W zawodach wystartował jeden zawodnik Legii - Wiktor Piec (rocznik 2006), który w kategorii wagowej do 71 kilogramów zajął 5. miejsce.

Legionista rywalizację w fazie grupowej rozpoczął od czterech wygranych - pokonał kolejno Damiana Kaciniela (MLKS Agros Żary) 8-0, Mateusza Wierzbińskiego (Unia Swarzędz) 7-0, Marka Eigila (Dania) 6-1 oraz Dawida Torkowskiego (Granica Gdańsk) 7-0, a następnie przegrał z Yassine Ben Labedem (Śląsk Wrocław) 0-11.

W zaciętej walce o brązowy medal, Wiktor przegrał 2-3 z Duńczykiem, Marcusem Langkildem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.