fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Legia i Raków ukarane za finał Pucharu Polski

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Dyscyplinarnej PZPN podjęto decyzję o nałożeniu kolejnych kar za rozegrany 2 maja finał Pucharu Polski. Ukarane zostały Legia Warszawa i Raków Częstochowa oraz piłkarz Rakowa, Ivi Lopez. Wcześniej kary indywidualne otrzymali Filip Mladenović, Yuri Ribeiro oraz Jean Carlos.

Komisja Dyscyplinarna PZPN postanowiła ukarać:

1) Klub Legia Warszawa S.A. karą pieniężną w wysokości 20.000 zł za naruszenie zasad bezpieczeństwa i porządku na stadionie w związku z meczem finału Fortuna Puchar Polski;
2) Klub RKS Raków Częstochowa S.A. karą pieniężną w wysokości 20.000 zł za naruszenie zasad bezpieczeństwa i porządku na stadionie w związku z meczem finału Fortuna Puchar Polski;
3) Zawodnika klubu RKS Raków Częstochowa S.A. Iviego Lópeza za przewinienie dyscyplinarne, popełnione w związku z meczem finału Fortuna Puchar Polski (naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika klubu Legia Warszawa) karą dyskwalifikacji w wymiarze 3 meczów w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.