REKLAMA

Boks

Konrad Kaczmarkiewicz nowym trenerem KB Legia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym trenerem Klubu Bokserskiego Legia został Konrad Kaczmarkiewicz, który zajmuje się boksem od dziesięciu lat. W tym czasie stoczył ponad 100 walk w boksie olimpijskim, sięgając po tytuł mistrza Polski juniorów w 2017 roku, a także srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2019 i 2020 oraz brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów w roku 2020.

Konrad jest jednocześnie pięściarzem zawodowym, reprezentującym grupę Polsat Boxing Promotions.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Syrenka - 19.05.2023 / 19:27, *.centertel.pl

Copacabana Konin pozdrawia!

odpowiedz
Emerytowany Milicjant - 19.05.2023 / 10:33, *.cyfrowypolsat.pl

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla trenera i zawodników.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.