fot. Dariusz Chojnacki
REKLAMA

Święto Łazienkowskiej: Mnóstwo uśmiechniętych dzieciaków przy Ł3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę, 28 maja na stadionie Legii miało miejsce kolejne Święto Łazienkowskiej zorganizowane z okazji zbliżającego się dnia dziecka. Najmłodsi kibice, jak i ich opiekunowie, mogli liczyć na mnóstwo atrakcji zorganizowanych przez cały dzień - święto trwało bowiem od godziny 10 do 18.

Fotoreportaż z Ł3 - 56 zdjęć Bodziacha

Największym zainteresowaniem cieszyły się pamiątkowe fotografie z trofeum, które nasi piłkarze wywalczyli 2 maja na stadionie Narodowym - 20. w historii klubu Pucharem Polski. Fani mieli także możliwość zobaczyć w środku autokar, którym po całej Polsce podróżują zawodnicy pierwszego zespołu.

Teren za trybuną Deyny został wykorzystany w pełni. Były stoiska do malowania twarzy, miejsce na loterię fantową, stoły do gry w teqball, a także dawny autobus warszawski, który można było zobaczyć również wewnątrz. Na terenie bliżej ulicy Czerniakowskiej rozstawione były dmuchańce dla maluchów (m.in. zjeżdżalnie, zamki), a także gigantyczne piłkarzyki, mini boiska i "turbokozak".

Na promenadzie za trybuną Deyny swoje miejsca miały legijne sekcje - amp futbolu, hokeja, koszykówki, szermierki na wózkach, pływania, tenisa, tenisa stołowego i boksu. Sporym zainteresowaniem cieszył się ring, w którym trenerzy i zawodnicy (m.in. zdobywcy ostatnich medali mistrzostw Mazowsza) pokazywali jak prawidłowo zakładać rękawice, wyprowadzać ciosy, czy poruszać się po ringu. Wszyscy chętni oczywiście byli szczegółowo instruowani, jak zapisać się na regularne treningi w Klubie Bokserskim Legia przy Forcie Bema.

Na promenadzie czynne były stoiska gastronomiczne, oblegany również był klubowy sklep. Przez sześć godzin chętni mieli możliwość zwiedzania stadionu z przewodnikiem - każda kolejna grupa ruszała o pełnej godzinie. Z kolei na płycie głównej naszego stadionu miał miejsce uroczysty trening, w którym brały udział dzieciaki ze wszystkich lokalizacji LSS z całej Polski. Piękna słoneczna pogoda dopisała. A najważniejszy był uśmiech tysiące osób opuszczających teren stadionu. Mamy nadzieję, że wszyscy równie chętnie zabierać będą swoje dzieciaki na mecze Legii w kolejnym sezonie.

Fotoreportaż z Ł3 - 56 zdjęć Bodziacha

fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki
fot. Dariusz Chojnacki

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
gazza - 30.05.2023 / 19:16, *.inetia.pl

Jedno zdjęcie jest smutne - Młody chłopak siedzi na trybunie i je oraz patrzy na murawę jak tam dzieci biegają...młody chłopak a już ma problem z nadwagą - Młody człowieku - Wez sie za siebie póki jest czas - Jeśli nie masz motywacji to niech chociaż twoi rodzice cię przypilnują a zapewniam że jak wrócisz do normalności to im podziękujesz !

odpowiedz
Fan Mioduskiego - 29.05.2023 / 12:48, *.vectranet.pl

Przybyłem, zobaczyłem, fotkę z Dariuszem sobie strzeliłem ;)

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 29.05.2023 / 13:59, *.plus.pl

@Fan Mioduskiego:

A ja se zrobiłem z Markiem Jóźwiakiem, w końcu to legenda Legii

odpowiedz
olew - 29.05.2023 / 11:41, *.vectranet.pl

To jest fajne. Brawo LEGIA !!!

odpowiedz
Bartoszyce - 29.05.2023 / 11:16, *.bartsat.pl

Bartoszyce dziękują ORGANIZATOROM !!! Dumni jesteśmy, że możemy być w Legijnej Rodzinie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.