Legia U11 (2012) - Jedność Żabieniec 2012 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: mecze weekendowe

Raffi, źródło: Legionisci.com

Zespół U16 zakończył rywalizację ligową wygraną 9-2 na boisku Radomiaka. Legia U14 wygrała z kolei 7-2 z Varsovią 2009. Zespoły U12 i U13 rozegrały grę wewnętrzną, którą rozstrzygnąć musiały rzuty karne. Legia U11 zakończyła rozgrywki meczem z Jednością Żabieniec. Z kolei zespół U10 z dobrej strony zaprezentował się w sparingu z Rakowem w Częstochowie.

Ekstraliga U16: Radomiak Radom '07 2-9 (1-3) Legia U16
0-1 7 min. Jakub Zbróg (as. Alex Cetnar)
1-1 16 min.
1-2 18 min. Jakub Zbróg (as. Alex Cetnar)
1-3 25 min. Jakub Openchowski (as. Igor Busz)
1-4 51 min. Jakub Zbróg (as. Maksymilian Sterniczuk)
2-4 55 min.
2-5 62 min. Adrian Gilant (as. Maksymilian Sterniczuk)
2-6 65 min. Alex Cetnar (as. Maksymilian Sterniczuk)
2-7 76 min. Maksymilian Sterniczuk
2-8 85 min. Igor Busz (as. Alex Cetnar)
2-9 88 min. Jan Leszczyński

Legia: Michał Bobier (46' Konrad Kassyanowicz) - Dawid Foks, Maksymilian Dołowy [08](80' Franciszek Pollok), Szymon Chojecki (46' Adrian Gilant), Jakub Openchowski (46' Radosław Czerwiec) - Jan Leszczyński, Bartosz Czarkowski, Igor Busz - Alex Cetnar, Dawid Nos (46' Maksymilian Sterniczuk [08]), Jakub Zbróg
Trener: Tomasz Bąbel, II trener: Marcel Gawor, trener bramkarzy: Bartosz Groszak

Legioniści zakończyli rozgrywki na drugim miejscu, z 1 punktem straty do Escoli Varsovia.

Ekstraliga U14 (2009 i mł.): Legia U14 7-2 (4-0) UKS Varsovia
1-0 5 min. Wojciech Chachuła (as. Fabian Mazur)
2-0 25 min. Szymon Piasta (as. Piotr Bartnicki)
3-0 30 min. Kaniewski (as. Edo von Brandt-Etchemendigaray)
4-0 32 min. Fabian Mazur (as. Szymon Piasta)
5-0 43 min. Oskar Maj (as. Norbert Merchel)
5-1 62 min.
5-2 64 min. gol samobójczy (K. Szydło)
6-2 73 min. Wojciech Chachuła (as. Fabian Mazur)
7-2 74 min. Wojciech Chachuła (as. Oskar Maj)

Legia: Jan Pietrzak, Denys Stoliarenko - Jan Rodak, Aleksander Marciniak, Bartosz Korżyński, Jakub Juszczak, Piotr Bartnicki Ż, Szymon Piasta, Wojciech Chachuła, Fabian Mazur, Edouard von Brandt-Etchemendigaray, Piotr Kaniewski, Kazimierz Szydło, Norbert Merchel, Oskar Maj, Mateusz Strzelecki
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

Legia U12 i U13 - sparing wewnętrzny

Strzały: "Biali" 16(5) - "Zieloni" 14(7).

Legia U12 i U13 zagrały na koniec rundy sparing wewnętrzny, w przemieszanych składach - tak, aby rywalizacja była wyrównana, zacięta i rozwijajaca. Tak też się stało. Było dużo dobrej zabawy, ale rywalizacja była przy tym tak zacięta, że - wobec remisu - nie obyło się na koniec bez serii rzutów karnych.

Liga orlików U11 (rocznik 2012 i mł.): Legia U11- Jedność Żabieniec U11

Strzały (celne): Legia 39 (22) - Jedność 4 (2)

Legia: Antoni Adamkiewicz [13], Oskar Matusiewicz,ANtoni Gralewicz-Mendez, Ignac Silski, Dfawid Ruciński, Antoni Czchnowski, Jan Wlodarski, Aleksander Kurowski, Aleksander Barski, Nico Martino, Oskar Marzec, Krzysztof Opanowski
Trener: Cezary Żarczyński. Drużynę poprowadził dzisiaj trener koordynator Patryk Seppelt-Gorajewski

Na koniec sezonu Legia U11 (2012 i mł.) zagrała mecz ligowy z rówieśnikami z Jedności Żabieniec. Mecz stał pod znakiem większej przewagi legionistów niż w pierwszym meczu, ale goście mieli kilka niezłych momentów - na początku meczu i w trakcie II połowy, gdzie grali bardziej aktywnie. Zdecydowanie więcej akcji można jednak było obejrzeć pod bramką drużyny z Żabieńca.

Sparing: Raków Częstochowa 2013 - Legia U10

Legia: gr. testowany - Leon Gańko, Konstanty Leonkiewicz, Michael Oyedele, Oliwier Siuda, Ignacy Wojciechowski, Adam Rymszo, Jan Golański [14], Szymon Chodkowski, gr. testowany, Tobiasz Paprocki.
Trener: Łukasz Listwan

Legia U10 zagrała w Częstochowie sparing z Rakowem. Gospodarze rozpoczeli agresywnie, nie pozwolając rozgrywać piłki, jednak cierpliwie budujący akcje legioniści z minuty na minutę coraz pewniej czuli się na boisku i w pojedynkach. To szczególnie uwidoczniło się w ostatniej 30-minutowej tercji meczu, stojącej już dosyć wyraźnie pod znakiem ofensywy warszawian. Wcześniej gracze Rakowa niejednokrotnie stwarzali grożne sytuacje wykorzystując szybkie rozegranie i przerzut piłki po fazie przejściowej. Mimo wszyskto nieco więcj z gry mieli podopieczni Łukasza Listwana.

UWKS Legia Warszawa:

A klasa: UWKS Legia (02-4) 2-4 ŁKS Łochów
0-1 10 min. Radosław Gręda
1-1 15 min. Kacper Banacki (as. Kacper Cetlin)
1-2 22 min. Łukasz Mitkowski
1-3 51 min. Łukasz Mitkowski
1-4 77 min. Łukasz Mitkowski
2-4 79 min. Kacper Banacki (as. Konrad Jasiński)
3-4 81 min. Kacper Cetlin (as. Jan Napiórkowski)

"Wojskowi" doznali niespodziewanej porażki 3-4 z ŁKSem Łochów. Mimo wszystko utrzymali 3. miejsce na koniec rozgrwek Canyon A klasy. Do ligi okręgowej awansowały: Mazur Radzymin i Orły Zielonka.

Jakub Żołędowski - Karol Gozdalik (65' Mikołaj Goławski), Filip Grygorczuk (55' Kajetan Jasiński), Marcin Staszyc, Konrad Kisiel, Kacper Cetlin, Szymon Lisiecki (70' Jan Napiórkowski), Antoni Sidor (C) Ż, Karol Sulkowski (60' Alan Mirkowski), Kacper Banacki, Jakub Wiśniewski Ż
Rezerwa: Aleksander Bekisz, Norbert Roczek (br)
Trener: Łukasz Winek

Ekstraliga U19: Młodzik-18 Radom '04/5 3-0 (vo) UWKS Legia 04-6

Sparing: UWKS Legia U9 (2014 i mł.) - Błyskawica Warszawa

Swój debiutancki sparing rozegrali w niedzielę żacy UWKS Legii prowadzeni przez Karola Sulkowskiego. Było dużo dobrej zabawy i kilka całkiem udanych akcji w wykonaniu 8 legionistów jak i drużyny ze Szmulek.