fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cennik biletów na sezon 2023/24

Woytek

Legia Warszawa ogłosiła ceny biletów na sezon 2023/24. Klub postanowił uprościć zasady - zdecydowaną większość spotkań będzie obowiązywała jedna cena. W ubiegłym sezonie ceny wejściówek były podzielone na 3 kategorie w zależności od atrakcyjności meczu/rywala. Teraz standardowa wejściówka na Żyletę kosztować będzie 40 zł. Otwarta sprzedaż biletów na mecz z ŁKS-em Łódź rozpocznie się w czwartek.

Ceny standardowe będą obowiązywały na 13 z 17 spotkań Ekstraklasy. Na pozostałe cztery mecze, które odbędą się na stadionie przy Łazienkowskiej 3 cennik będzie podawany w trakcie sezonu. Dotyczy to spotkań z Widzewem, Lechem, Rakowem oraz meczu kończącego rozgrywki.

KUP KARNET NA LEGIĘ!"Jak doskonale wiecie od dłuższego czasu koszty utrzymania stadionu, organizacji meczów, a także ceny gazu i energii ciągle rosną. Aby pokryć rosnące koszty i zapewnić Wam wygodę oraz komfort podczas pobytu przy Ł3 musieliśmy w nieznacznym stopniu podnieść ceny biletów i karnetów. Mamy nadzieję, że te decyzje, które zmuszeni byliśmy podjąć, spotkają się z Waszym zrozumieniem" - informuje Legia.

fot. Cennik biletów

Nowy cennik kontra cennik z sezonu 2022/23
Kilka tygodni temu dokonaliśmy szczegółowej analizy cen biletów i zestawiliśmy ją cenami karnetów - polecamy lekturę tego tekstu. W ubiegłym sezonie zakup pojedynczych normalnych wejściówek na Żyletę na wszystkie mecze ligowe wiązał się z wydatkiem 580 zł (średnia cena biletu 34 zł). W obecnym sezonie będzie to minimum 680 zł (przy nierealnym założeniu każdego meczu po 40 zł), ale bardziej skłaniamy się ku kwocie ~740 zł. To oznacza wzrost o 100-160 zł na cały sezon. Dla porównania cena karnetu na Żyletę to 469 zł, a 12-miesięcznej subskrypcji 588 zł.

TRWA SPRZEDAŻ KARNETÓW I SUBSKRYPCJI

Cały czas trwa sprzedaż karnetów na sezon 2023/24. Do tej pory kibice zakupili już 8 tysięcy takich abonamentów! Do tego należy doliczyć ok. 200 subskrypcji, które umożliwiają odebranie biletu 48 godzin przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży.

KUP KARNET NA LEGIĘ!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.