fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ostatnia szansa na zakup karnetu [AKTUALIZACJA]

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aktualizacja info z piątku z godz 12:00

Tylko do niedzieli włącznie trwa sprzedaż karnetów na sezon 2023/24. W związku z tym, że spotkanie Legia - ŁKS cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, nabycie całosezonowego abonamentu w ostatnich dniach w regularnej cenie było w zasadzie niemożliwe. W związku z tym klub przedłużył kilkanaście godzin tę fazę sprzedaż. Do soboty do godziny 20:00 kupicie karnety w regularnej cenie. Od godz. 20:01 rozpocznie się sprzedaż dla spóźnialskich, w wyższych w cenach - "ostatni gwizdek".

KUP KARNET NA LEGIĘ

Cennik karnetówKibice, którzy nie zdecydują się na zakup karnetu, cały czas mogą skorzystać z nowej oferty - SUBSKRYPCJI, która polega na tym, że opłaty (ich wysokość uzależniona od wybranej trybuny) są pobierane automatycznie co miesiąc. Posiadacz subskrypcji (podobnie jak karneciarz) wykupuje w ten sposób bilet na każdy ligowy mecz przy Łazienkowskiej 3 i ma niższą cenę biletów na mecze w europejskich pucharach.

Różnica jest taka, że przed każdym meczem trzeba bilet odebrać (bez żadnej dopłaty) przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży. Jedyne małe ryzyko jest takie, że subskrybent przegapi odbiór biletu w uprzywilejowanym terminie. Wówczas brak szybkiej reakcji i wybrania miejsca w systemie na dany mecz, może spowodować, że nie załapie się na wejściówkę, jeżeli np. bilety w otwartej sprzedaży szybko się skończą. Klub jednak za każdym razem z wyprzedzeniem informuje subskrybenta o terminie odbioru biletu. Na każdy mecz można wybierać inne miejsce na trybunach w ramach wybranej wcześniej kategorii cenowej.

SUBSKRYBUJ NA LEGIĘ

Cennik subskrypcji

Porównanie ofert

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.