Bartosz Kot i Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Ostatnie szlify przed Szymkentem. Slisz trenował

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek o godz. 17 rozpoczął się ostatni trening Legii przed podróżą do Kazachstanu. "Wojskowi" ćwiczyli w tym samym składzie co w poniedziałek plus dodatkowo na boisko wrócił Bartosz Slisz, który po meczu zmagał się z podkręceniem kostki. Wszystko wskazuje na to, że jego występ przeciwko Ordobasom Szymkent nie jest zagrożony.Po kwadransie, podczas której drużyna rozgrzewała się, zajęcia zostały zamknięte dla przedstawicieli mediów.

We środę wczesnym rankiem wyruszy w podróż do Kazachstanu z lotniska w Radomiu. Przelot ma potrwać 7 godzin wraz z międzylądowaniem w Gruzji na tankowanie samolotu. Przedmeczowy trening zaplanowany jest na godz. 21 miejscowego czasu (17 czasu polskiego). Mecz Ordabasy Szymkent - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek, 27 lipca o godz. 17:00 czasu polskiego. Bezpośrednio po meczu drużyna uda się w podróż powrotną do Polski. Rewanż odbędzie się tydzień później w Warszawie o godz. 21:00.

We wtorek trenowali:
bramkarze: Dominik Hładun, Gabriel Kobylak, Kacper Tobiasz
obrońcy: Rafał Augustyniak, Artur Jędrzejczyk, Radovan Pankov, Lindsay Rose, Yuri Ribeiro
pomocnicy: Makana Baku, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Juergen Elitim, Josue, Patryk Kun, Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Igor Strzałek, Paweł Wszołek
napastnicy: Marc Gual, Blaz Kramer, Ernest Muci, Tomas Pekhart, Maciej Rosołek

WYNIKI SONDYLegia w eliminacjach Ligi Konferencji Europy:
SUMA GŁOSÓW: 28483
START: 11.06.2023 / KONIEC: 10.08.2023fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.