fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w drodze do Kazachstanu

Z Radomia na podbój Eur... Azji

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa wyruszyła na pierwszy mecz europejskich pucharów w tym sezonie. We wtorek po treningu zespół udał się na nocleg do Radomia, by w środowy poranek z miejscowego lotniska wylecieć do Kazachstanu.Poranny start z Lotniska Chopina okazał niemożliwy z powodu maksymalnego obłożenia i braku wolnych slotów. W tej sytuacji postanowiono zmienić lotnisko wylotowe, bo ze względu na 4 godziny różnicy, nie można było sobie pozwolić na późniejszy start. O godz. 5:30 drużyna stawiła się w hali odlotów w Porcie Lotniczym Warszawa-Radom im. Bohaterów Radomskiego Czerwca 1976 roku, a o 6:30 wystartuje w ok. 7-godzinną podróż. Ze względu na konflikt zbrojny pomiędzy Rosją i Ukrainą, trasa lotu wymaga międzylądowania na tankowanie paliwa. To odbędzie się w Gruzji, postój na lotnisku w Tbilisi powinien potrwać mniej niż godzinę.

Jeszcze dziś "Wojskowi" przeprowadzą trening na stadionie im. Każymukana Mungajtpasuly, a w czwartek o godz. 17 (21 czasu lokalnego) zmierzą się z aktualnym liderem kazachskiej ligi.

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych relacji z Kazachstanu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.