Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ribeiro: Chcemy dać z siebie jak najwięcej

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Od początku wiedzieliśmy o tym, jaka będzie pogoda w Kazachstanie. Jesteśmy na to przygotowani. Najważniejsze jest to, co chcemy zrobić na boisku - powiedział przed meczem z Ordabasami Szymkent Yuri Ribeiro.

- Trener zwracał naszą uwagę na wszystkich zawodników. Ordabasy są dobrą drużyną i dlatego zajmują pierwsze miejsce w lidze. Znam takich zawodników, jak Jorginho, bo grał w nasze lidze w Wiśle Płock. Mają kilku doświadczonych zawodników, kilku gra w drużynie narodowej, a część ma przeszłość w Hiszpanii. Najważniejsze jest, byśmy grali to co sobie zakładamy, musimy skupić się na sobie. Chcemy dać z siebie jak najwięcej.

- Jesteśmy zadowoleni, że trener przedłużył kontrakt, bo zasłużył na to. Wykonuje fantastyczną pracę, które nie jest łatwa. Cała drużyna jest zadowolona i to dobry początek. Chcemy kontynuować tę pracę i osiągać dobre wyniki.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.