Marc Gual - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Gual: Zrobiliśmy dobrą robotę w tym zwariowanym meczu

Mikołaj Ciura, źródło: sport.tvp.pl

- Czuję się dobrze po tym meczu. Najważniejsze, że koniec końców wygraliśmy. Zrobiliśmy dobrą robotę w tym zwariowanym meczu. Ostatnie dziesięć minut było szalone, ale udało nam się awansować. Nie pamiętam bardziej szalonego meczu w mojej karierze, ale najważniejsze jest jego zakończenie - powiedział po zwycięstwie w rewanżu z Austrią Wiedeń Marc Gual.- Najważniejszy dziś był dobry początek. Prowadziliśmy do przerwy 2-0, mieliśmy pewność siebie i wiedzieliśmy, że musimy to zrobić, więc kontynuowaliśmy nasz plan. Ostatnie minuty nie były zbyt dobre, straciliśmy niepotrzebnie bramki, ale ostatecznie zrealizowaliśmy nasz cel.

- Oczywiście, widziałem dobrze Tomasa Pekharta przy golu na 3-0. Wiedziałem, że tam będzie i wykorzysta tę sytuację. Był bliżej bramki niż ja i trzeba było mu podać. Dobrze czujemy się razem na boisku, również podczas treningów. Wiem, że zawsze znajduje się w odpowiednim miejscu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.