fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści trenowali na stadionie Austrii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W godzinie czwartkowego meczu z Austrią Wiedeń piłkarze Legii rozpoczęli trening na stadionie Viola Park, na którym wiedeńczycy na co dzień rozgrywają swoje spotkania. W zajęciach wzięło udział 23 zawodników, których Kosta Runjaić zabrał do Austrii.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć WoytkaW zajęciach z zespołem jako jedyny nie uczestniczył Filip Rejczyk, który kończy rehabilitację po urazie. Przez pierwsze 8 minut warszawski szkoleniowiec przeprowadzał odprawę, następnie rozpoczęła się rozgrzewka, a po kwadransie trening został zamknięty dla przedstawicieli mediów.


Jakim składem Legia wybiegnie na rewanż? Od kilku miesięcy działa aplikacja 11.legionisci.com, która pozwala Wam w prosty sposób na poustawianie składu zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nią ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych oraz od niedawna w komentarzach pod artykułami. Wystarczy wkleić wygenerowany nad przyciskiem "zapisz" link z zielonej ramki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Mecz Austria Wiedeń - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek, 17 sierpnia o godzinie. 19:00. Transmisję przeprowadzi TVP 2.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.