fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

23 zawodników leci do Danii

Woytek, źródło: Legionisci.com

23 zawodników zabrał na pokład samolotu do Danii trener Legii Kosta Runjaić. Dziś o godz 10 zespół wyruszy w dwugodzinną podróż do Billund, a następnie autokarem uda się do Herning. W kadrze zabrakło Bartosza Kapustki, Roberta Picha, Cezarego Miszty, Jakuba Jędrasika, Filipa Rejczyka i pozyskanego we wtorek Stevea Kapuadiego.

Jest natomiast Radovan Pankov, którego zabrakło w Wiedniu.

Bartosz Kapustka udał się na dodatkowe badania, bo pojawiły się problemy z jego operowanym w czerwcu kolanem.O godz. 18:30 na MCH Arena w Herning odbędzie się przedmeczowa konferencja trenera, a godzinę później oficjalny trening. Do Danii wybiera ok. 500 kibiców ze stolicy.

Kadra na mecz z FC Midtjylland

Bramkarze:
30. Dominik Hładun, 23. Gabriel Kobylak, 1. Kacper Tobiasz

Obrońcy:
8. Rafał Augustyniak, 55. Artur Jędrzejczyk, 12. Radovan Pankov, 5. Yuri Ribeiro, 92. Lindsay Rose

Pomocnicy:
32. Makana Baku, 14. Ihor Charatin, 21. Jurgen Celhaka, 22. Juergen Elitim, 27. Josue, 33. Patryk Kun, 99. Bartosz Slisz, 18. Patryk Sokołowski, 86. Igor Strzałek, 13. Paweł Wszołek

Napastnicy:
28. Marc Gual, 9. Blaz Kramer, 20. Ernest Muci, 7. Tomas Pekhart, 39. Maciej Rosołek

Jakim składem Legia wybiegnie na mecz z FC Midtjylland? Od kilku miesięcy działa aplikacja 11.legionisci.com, która pozwala Wam w prosty sposób na poustawianie składu zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nią ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych oraz od niedawna w komentarzach pod artykułami. Wystarczy wkleić wygenerowany nad przyciskiem "zapisz" link z zielonej ramki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Mecz FC Midtjylland - Legia Warszawa odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia o godzinie. 20:00. Transmisję przeprowadzi TVP Sport. My zapraszamy do śledzenia naszych relacji prosto z Danii!

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.