Młodzież: mecze środowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Drużyna juniorów młodszych dokończyła w środę mecz CLJ U17 z Koroną, przerwany w sobotę z powodu warunków atmosferycznych w 64. minucie przy stanie 1-0. Spotkanie należało do twardych, szybkich, ale raczej mało efektownych pojedynków. Korona usilnie próbowała odrobić stratę, ale tylko raz poważniej zagroziła bramce Kassyanowicza. Legioniści stworzyli sobie 3 dogodne sytuacje, a ostatnią z nich wykorzystał - tak jak w pierwszym meczu - Dawid Nos po podaniu Igora Busza, ustalając wynik spotkania na 2-0. Legia objęła prowadzenie w tabeli gr. wschodniej CLJ U17. W drugim dzisiejszym meczu Legia U19 pokonała 3-1 Talent Warszawa w meczu towarzyskim z okazji dziesięciolecia tego klubu partnerskiego Legii.

Sparing: Talent Warszawa (V liga) 1-3 (0-3) Legia U19
0-1 21 min. Tomasz Rojkowski (as. Paweł Ambrożko)
0-2 26 min. Tomasz Rojkowski (as. Oskar Melich)
0-3 31 min. Tomasz Rojkowski (dobitka strzału Mateusza Konopki)
1-3 59 min. Adrian Dadas

Strzały (celne)[15-90']: Talent 13 (8) - Legia 13 (11)

Legia: Hubert Nowak (46' Franciszek Chojak) - Jakub Jendryka, Paweł Ambrożko [07], Rafał Boczoń (26' Viktor Karolak, 46' Maciej Saletra), Maciej Bochniak - Fryderyk Misztal, Oskar Melich, Mateusz Konopka - Antoni Majchrowski, Tomasz Rojkowski, Stevin Kerge. Rezerwa: Pascal Mozie, Dawid Rudnicki (urazy na rozgrzewce), Bartosz Dembek, Jakub Żewłakow
Trener: Filip Raczkowski, II trener: Arkadiusz Adach

CLJ U17: Legia U17 (1-0) Industria Korona Kielce U17

W pierwotnym terminie mecz przerwany przy stanie 1-0 w 64. minucie, z uwagi na ekstremalne warunki atmosferyczne
1-0 21 min. Dawid Nos (as. Igor Busz)
2-0 88 min. Dawid Nos (as. Igor Busz)

Strzały: Legia 15 (4) - Korona 3 (1)

Legia U17: Konrad Kassyanowicz - Dawid Korzeniowski [08], Szymon Chojecki, Franciszek Pollok - Mikołaj Kotarba Ż, Jan Leszczyński, Paweł Ambrożko (54' Dawid Foks), Filip Przybyłko [08], Radosław Czerwiec - Igor Busz, Dawid Nos. Rezerwa: Jan Bienduga [08], Eryk Mikanovich, Konrad Kraska, Maksymilian Sterniczuk [08]
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Maciej Pietraszko